Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 2 [Nonpremium][Dedyk][Wyspa][Autorskie pluginy][Spolszczone pluginy]


Kamil155

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nick w minecraft: bartik246

wiek: 13

czy griefujesz?: nie

co to grief: To niszczenie cudzych budowli bez pozwolenia

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): nie
czy trolujesz?: zazwyczaj nie

25+25=50
coś o sobie: Zwyczajna osoba grająca w minecraft
Opublikowano

nick w minecraft: Blomy95
wiek: 13
czy griefujesz?: Nie
co to grief: To znaczy niszczenie ... Bez pozwolenia

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany):Tak
czy trolujesz?:Nie
25+25:50 ?
coś o sobie: Interesuje się informatyką i motoryzacją. Lubię grać w koszykówkę i piłkę nożną. :)

Opublikowano
nick w minecraft: SpixPlayGames

wiek: 14

czy griefujesz?: Nie

co to grief: Niszczenie prac innych

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): Tak

czy trolujesz?: Nie

25+25: 50

coś o sobie: Jestem początkującym YouTuberem. Lubię grać w Minecraft.

Opublikowano
nick w minecraft:Myster02

wiek:14lat

czy griefujesz?:nie

co to grief:Gracz który niszczy lub podpala wszelakie budowle w minecraft.

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany):tak

czy trolujesz?:nie

25+25:50

coś o sobie:Gram w minecraft 2 lata lubie grać w piłke nożną.

Opublikowano
nick w minecraft: GaladanX
wiek: 17
czy griefujesz?: Oczywiście że nie, liczę na dobrą zabawę bez tego typu rzeczy

co to grief: Niszczenie cudzych budowli lub niszczenie terenu itp.

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): Pewnie ; )

czy trolujesz?: Nie troluje.

25+25=50

coś o sobie: Jestem znudzony serverami typu survival itd.. chcę zobaczyć jak to jest na KM ! Dodając mnie masz pewność że nic złego nie zrobię do tego można pogadać na TS ! ; ) Pozdrawiam
Opublikowano
nick w minecraft: MrTruskawkowy68

wiek: 15

czy griefujesz?: Nie

co to grief: Uprzykrzanie gry dla danej osoby ( podpalanie , rozwalanie , kradnięcie ) .

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): Tak

czy trolujesz?: Nie

25+25: 50

coś o sobie: Młody komputerowiec który lubi grać w same gier .

:)

Opublikowano

Kamil , ty sobie żarty robisz?!

 

Serw nawet 2 dni nie ma i już zmiana sezonu na 4? :O

Zmieniam sezon ponieważ na tamtym już były nudy.. ci którzy grali w tym sezonie będą na whitelist.

 

@close.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...