Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zostanę] Game Masterem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext1_nwhppae.png

lolekpng_nwhppqq.png

Zostanę "Game Masterem" na dedykowanym serwerze metin2.


Nazywam się Paweł.Jestem w wieku 19lat.Swojego wieku nie ukrywam więc w dalszej części podania napiszę mój kontakt skype itd.


Game Masterem byłem już na 6 serwerach.Jestem docenianym Game Masterem.Oferuję szeroki zakres pomocy.


Znam wszystkie komendy GM`a więc z tym nie będzie problemu.


Może teraz to właśnie opiszę:


Oferuję:


  • Organizowania różnorodnych eventów typu: OX , ZUO ,znajdź GM`a itp.
  • Pilnowanie serwera od cheaterów oraz podszywania się pod team itd.
  • Tworzenia grafiki na różne okoliczności np na zapowiedź ox eventu itd.
  • Pomaganie graczom w problemach.
  • Monitorowanie forum.
  • Utworzenia nowego wyglądu m1.
  • Wykonanie awatarów dla serwera.
  • Wykonanie tła wyboru postaci i logowania.

Oraz wiele wiele więcej!

cooltext1_nwhppqx.png

Otóż...wymagam niewiele.


  • Rangi Game Mastera w grze jak i na forum.
  • Miłej atmosfery teamu
  • Pełnoletności teamu (niekoniecznie)

Jak widzicie nie wymagam tak dużo...żadnego % z Is`a

cooltext1_nwhppqe.png


cooltext1_nwpxpps.png

Dla chętnych podam kontakt skype

lolekpng_nwhppqq.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...