Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] LOFL vs ?


LifeOFleague

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I'm taking it. ;-)

 

 

Ktoś mi kiedyś powiedział propsy, i zbił piątkę.

Wziął mój zeszyt do ręki, prosił o następną zwrotę.

Może dostrzegł poliglotę, bo nie mieszkam w Polsce.

Ale ty i tak wiesz dobrze, że pierdolę brudną forsę.

Słyszałem, że chciałeś mnie pojechać na sto procent.

Marny frajer, lepiej idź się najeb, jutro masz sobotę.

Po niej niedziela, matka poniewiera cię, do kościoła.

Jednak taka pizda jak ty wyklęła się samego Boga.

Weź mnie kurwa zostaw, twe wersy mnie gilgoczą.

Ten LOFL to Golgota, cierpienie przyjdzie nocą.

Wypełniają rany ropą, gwoździe bijące me słowo.

Nazwij mnie raperem, który przeklina Cię za mocno.

Wbijam ostro w scenę, marzę o karierze na arenie.

A Ty teraz numer jeden, bo blisko ci do bycia zerem.

Słyszysz grzmienie, chciałbyś zostać puncherem.

Punche uderzają w Ciebie, miękniesz, c'est la vie w piekle.

 

Opublikowano

Yo, Twoje punche są nietrafne, a słowa bez znaczenia

Idź poćwicz na bracie, dopóki twój tekst nie nabierze brzmienia
Walą mnie słowa jakiegoś jebanego fanatyka, jestem ateistą
i pozostane nim do końca życia, zamiast tego obchodzi mnie rodzina
Jestem numerem jeden i nim pozostane, twoje docinki są jakieś słabe
Uważasz się za rapera? śmieszne pewnie pokroju tupaca czy eminema
Mam cie za zwykłe ścierwo, głupią szmate, którą się rzuca i ściska
Myślisz że nie równam się z gościem który wszystko bierze do pyska?
Jesteś kłamcą, obnażoną jak oszustka, zwykłym frajerem
Jebaną w noc i w dzień, powiedz mi kto jest twoim dillerem ?
Gdybyś wbił na moją dzielnicę padłbyś po jednym strzale
To Nowa Huta, chyba teraz wiesz co tu jest grane ?
Marzysz o karierze ja już mam tu szacun, więc wypierdalaj
Dobrze ci radze, dissować mnie to jak bić głową o ściane
Rozjebany tak jak przeciwnicy tupaca w Hit'Em Up'ie
Beka, czy tylko ja myśle że robisz tu za lame ?

1377785094-U989527.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...