Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Origin sie nie włącza - ciągłe ładowanie i błąd logowania online


popi803

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
//Zapomniałem dodać tagu [Problem] do tematu, sorki :/


Witam, mam ogromny problem z originem. Pojawił sie jakieś 3 dni temu. Chciałem po południu zagrać z kumplem w BF 3 (dodam że rano normalnie grałem), wybieram serwer, dołączam, zaczyna sie odpalać Origin. I tu problem:

li4ka0.jpg

Przez kilka minut kręci się to kółko tak bez sensu, po czym wyświetla komunikat:

"Logowanie online jest obecnie nie możliwe".


Reinstalowałem origin, restartowałem komputer, w antywirusie Origin ma zaufany.

Nie wiem co mam robić, na polskim forum BF 3 w dziale origin nic nie znalazłem, kilka osób miało taki sam problem tego dnia, ale następnego zniknął, a ja mam nadal...


Zmieniłem też hasło bo i to niektórym pomagało, ale teraz mam :

78xe4d.jpg


Pomocy!


Mój sprzęt:


System: Windows 7 Home Premium 64

Procesor: Intel Core i5-3470

Grafika: AMD Radeon HD 6800 Series 1GB

RAM: 8GB

Opublikowano

Wyłączyć Firewall i antywirus.

Pomogłem... ? Liczę na  "Lubię To !"  :P 


 


Ksonix.png


 


 

Opublikowano

@UP To nic nie daje, ale doszedłem do tego, że to wina dostawcy neta, sprawdzałem na kilku kompach w sieci od niego i też nie działało, a na internecie innego dostawcy śmiga. Napisałem już do nich maila

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...