Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kupujecie Luciana + skórkę?


Unlike

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie. Kupie jedynie champa po rotacji. A ta skórka jest chujowa, jedynie recall jest fajny (najlepszy w grze imho)

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

Skórka nie warta kupna jest bilion lepszych w tej samej cenie... ( Foxfire Ahri <3 ) Co do samej postaci... Vayne i Draven i tak są lepsi xD Ulti w tf'ach useless

:(

 

Co do tematu to w ogóle go nie kupuję ;)

Opublikowano

Grałem przed chwilą na lucian'a i powiem że na early jest dość mocny ale później gniotłem go moim Mordekaiserem :D Więc nie kupuje

DAJE LIKE ZA POMOC ! A TY ?

 

Opublikowano

Właśnie tak myśle nad tym Lucianem, i mam dylemat. Zaryzykować i go kupić, czy wybrać pewnego Fizza, czy już ktoś z was grał Luckiem i może go polecic?

2e4ezhz.png

Opublikowano

Ja grałem z Lucianem ( byłem supportem jako tristana :D , OP ) i powiem że jest nawet mocny, ale ja wole skorke do hecarima i tak ;)

Play to have fun, not to win.

Opublikowano

Nie grałem, ale oglądałem grę ziomka z Diamond 1. Szło mu dosyć średnio (Quinn i Vayne zabijały go). miał state 3/7 i jakieś asysty, ale w tf zajebał ulti we wrogów i Quadra wpadła. Ostatecznie 8/9 + z 5 asyst. Jak dla mnie postać dość trudna do ogarnięcia, może nie tak jak Draven, ale dość.

Co do skórki to bardzo przeciętna, jedynie to co w niej fajnego, to to, że jak teleportuje się do bazy to pojawia się fotel na którym siada. Moim zdaniem to za mało, wole zrobić z Koniora kuca ponny :).


Opublikowano

A co sądzicie o Arcade Hecarim? :D

 

Warta kupna? :>

 

Arcade Hecarim to kolejna skórka dla dzieci, żeby riot jak najwięcej trzepał hajsu. Jak jesteś fanem bajkowych kucyków to spoko. Kupuj sobie.

 

PS Ponyfagi do boju!

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

Kupuje :)

Czekam na 2000rp z refferali :D

Skórka całkiem fajna zmieniony kolor spelli i riot pisze coś o dźwiękach. (Są nowe dźwięki jakieś?)

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Skórka Lucka dosyć fajnie wygląda, ale nie kupię jej. Samego Luciana może kupię, ale dopiero jak będzie za 6300 IP. Lucek nawet ciekawie się prezentuje, na spotlight'cie spelle obczaiłem nieco - zwłaszcza fajnie wygląda ult.

Opublikowano

Osoby które zastanawiają się nad kupnej tej postaci, radzę poczekać do wtorku gdzie na 100 % będzie w rotacji, i będzie można go przetestować, bo jeśli nie macie żetonów na zwrot to możecie ostro przepłacić ;P

Opublikowano

Lucian tak na prawdę niestety gówno. Lepszy taki Draven Cait czy Vayne.

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

Ja zakupię Luciana, ale bez skórki. Ten drugi skin jest niemalże podobny do podstawowego, więc poczekam aż kiedyś lepszy wyjdzie. ;)

siema.

Opublikowano

Yo !

Czy ja wiem czy taki słaby...

to zależy od gracza i ogarnięcia

postaci, co za tym idzie Lucian

dopiero wyszedł i jest jak jest...

Co do jego ulti, dużo osób mówiło

że ulti słabe etc. jak dla mnie jest

OP. Podobne do ulti Miss Fortune

tyle że można się poruszać.

Jakie to upierdliwe...

Opublikowano

Dla mnie Lucian jest dobry. Na 18lv z ulti wyciągałem 3,5 dmg. Ogólnie postać spoko ale skórki nie polecam.

Pomogłem daj Lubię To


League Of Legends | ON | Eu N&E | Mid&ADC

Metin2 | OFF |

Opublikowano

Osoby które zastanawiają się nad kupnej tej postaci, radzę poczekać do wtorku gdzie na 100 % będzie w rotacji, i będzie można go przetestować, bo jeśli nie macie żetonów na zwrot to możecie ostro przepłacić ;P

lucian bedzie za 3 tygodnie w rotacji, jak kazda nowa dodana postac..

sydno_eune_77_3_logo.png

Opublikowano

Kupiłem go bez skórki, narazie nie ogarniam nim nawet na normalach ale coś czuję że kiedyś go wymainuję ^^

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Ja nie kupuje - Kupiłem Aatroxa =.=

 

Btw. Ten hecarim będzie ciągle za 975?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...