Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia] Bany dla tych gościów


EpicSides

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dqmm7e.jpg

 

No bez przesady ale te avatary i ten spam w statusach to trochę przesada. Powinni bana dostać wszyscy z takim avatarem i do tego Ci co robią spam w statusie ;<

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

Ban się należy, faktycznie:

5. W przypadku notorycznego spamowania statusami: kara za pierwszym razem 5%, kara za drugim i kolejnym razem 5% i ban na 24h

Lecz na pewno nie na perma. Raportuj ten spam, resztą zajmą się global moderatorzy.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Tak, ale jeśli się nie mylę te avatary to obraza papieża więc....

 

 

Nie zeby cos, ale ci z avkami goscia powinni dostac bana za rozpowszechnianie danych osobowych zgodnie z regulaminem [...]

Święte słowa Gamusa ;<

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

Tak, ale jeśli się nie mylę te avatary to obraza papieża więc....

 

To sobie zgłoś ich, że obrażają papieża i sugestia nie potrzebna.

Regmannn

Opublikowano

Tak, ale jeśli się nie mylę te avatary to obraza papieża więc....

 

 

Święte słowa Gamusa ;<

;_; ? Papieża? To Gimper. Na sam początek powinny one zostać usunięte.

tak btw jak inni mają jakieś laski na avkach to i tak to jest rozpowszechnianie danych osobowych. Więc wypadało bo ty sprostować jakoś.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

spam jest wtedy kiedy 1 osoba napiszę kilka razy to samo ;) a tu piszą z 5-6 osób jak nie więcej. nie podoba się to na górze masz przycisk wyloguj, bb.

Opublikowano

Jak dla mnie perm za rozpowszechnianie danych osobowych, czyt: cudzych zdjęć. Nie liczę futuro, bo on ma monopol na awatary xD.

W swoim avatarze masz inne osoby w tle może sobie tego nie życzą? BAN ZA ROZPOWSZECHNIANIE DANYCH DLA ZAVIETTIEGO.

 

@topic

 

na nie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...