Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minegrawd.pl -- Wiele serwerów -- Mini-Gry -- NETWORK -- POTĘŻNE Dedyki -- NP/P -- Bez WL -- 24/7


ThePiranessi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

reklama.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chwilowo nie ma serwera SurvivalGames, a serwer hardcore dojdzie na dniach.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Naprawdę bardzo dobra serwerownia, wszystko w dobrym stopniu dopracowane.
Co najważniejsze: Zero lagów. Dużo trybów do wyboru, no jest co robić.
Polecam jak najbardziej, klimat jest po prostu zaje*isty.

mystone_sygnatura.png


Opublikowano

Zapraszam wszystkich na serwer, naprawdę jest godny polecenia.
Maszyna także jest stabilna i idealna.
Wszystko dopracowane w jak najwyższym stopniu.
Ogarnięta administracja, naprawdę miło się będzie grało.

Opublikowano

odradzam, beznadzieja, opinie powyższych to sztuczne opinie, była akcja kto napisze dobrą opinie to coś tam dostanie, ogólnie beznadzieja odradzam.

rubyq.png

Opublikowano

Jak Byś Jeszcze zrobił server Parkour To by było PROOOO

25 POST 50 POST 100 POST 150 POST | 200 POST | 225 POST | POZIOM 1 OSIĄGNIĘTY!

| 250 POST | 300 POST | 325 POST | 350 POST | 400 POSTPOZIOM 2 NIE OSIĄGNIĘTY!

| 500 POST | 600 POST | 700 POST | 800 POST | 900 POSTPOZIOM 3 NIE OSIĄGNIĘTY!

Opublikowano

Nie polecam. Każdy wie dlaczego i co pan Piranessi wyczynia. ;-)

 

Co masz do Pana Piranessiego? Jest w porządku.

Aktualnie pracuję nad serwerem Hardcore, pluginy są

już w 90% gotowe, a więc jak wyjdzie Hardcore to serdecznie

zapraszam. Serwer naprawdę jest dobry i nie widzę żadnych

minusów. Pozdrawiam ;)

Opublikowano

 

Co masz do Pana Piranessiego? Jest w porządku.

Aktualnie pracuję nad serwerem Hardcore, pluginy są

już w 90% gotowe, a więc jak wyjdzie Hardcore to serdecznie

zapraszam. Serwer naprawdę jest dobry i nie widzę żadnych

minusów. Pozdrawiam ;)

I wyrucha Cię z tym hardcorem tak samo jak 10 innych ludzi. xD

Beka w chuj.

Opublikowano

I wyrucha Cię z tym hardcorem tak samo jak 10 innych ludzi. xD

Beka w chuj.

 

Słyszałem, że Ty miałeś Hardcore'a tam, ale z tego co ludzie

mówią to Ty go po trzech dniach rozje*ałeś i mówiłeś, że masz

do tego prawo.. Więc? Nie wyrucha mnie z tym serwerem i jestem

przekonany w 100%. To, że Ci coś nie poszło z serwerem to nie

odzwierciedlaj się tutaj hejtując serwer bo coś Ci nie pykło.

Dobra, koniec spamu o tym, każdy ma prawo do swojej opinii.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...