Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZAPOWIEDZ [START 23.08 O Godzinie 15;00] EpicCraft [MCMMO] [SPOLSZCZONE FRAKCJE] [ITEMKI NA GILDIE] [Mila ATMOSFERA] [OTHERDROPS] [ZAPRASZAMY]!


AsserorXxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AKTUALIZACJA
DODANO FLY DLA VIPOW!!
DODANO /warp sklep

DODANO NOWE DROPY
JAJKA Z MOBOW!!

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

Prosze o zbanowanie gracza AsserorXxX ponieważ bardzo czesto odświeża swoj temat Opinia na temat serwer:

Gracze sa bardziej pomocni Niz administracja : Administracja 1/10

Spawn bardzo duży i slaby brak w nim budowli większość to drzewa :(: 2/10

wyjsie ze spawnu jest bardzo slabe mozna na niego wrocic :( 1/10

ogólna ocena : nawet nie zasługuje to na 1 pkt. Według mnie serwer do bani edycji bylo juz chyba milion :((

 

 

NIE POLECAM

Opublikowano

Prosze o zbanowanie gracza AsserorXxX ponieważ bardzo czesto odświeża swoj temat Opinia na temat serwer:

Gracze sa bardziej pomocni Niz administracja : Administracja 1/10

Spawn bardzo duży i slaby brak w nim budowli większość to drzewa :(: 2/10

wyjsie ze spawnu jest bardzo slabe mozna na niego wrocic :( 1/10

ogólna ocena : nawet nie zasługuje to na 1 pkt. Według mnie serwer do bani edycji bylo juz chyba milion :((

 

 

NIE POLECAM

Tak wyzywasz sie teraz na serwerze poneiewaz nie dostales Vipa?hah pozdrawaim nie umiales przejsc eventu ani spleefa wygrac a teraz sie wyzywasz ale jestes fajny

A tak przy okazji zawsze pomagam graczoM:)

okazji

@REFF -sorki ze tak wczesnie ale pozniej mnie nie ebdzie

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

Przepraszamy za bugi/Wszystko juz naprawione Zapraszam

Znowu ON

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

Mam pytanie. Kiedy naprawicie komende ./spawn ? Bo nie dziala tylko trzeba wpisywac /warp spawn

No tak chwilowo mamy z tym problemy dzisiaj lub jutro tego nie bedzie

POZDRAWIAM!

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

No kurdee nadal nie dziala ten /spawn :C

Tak wiem , Nie mozemy rozwiazac problemu.

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

SPAWN JUZ DZIALA
ZAPRASZAM
UDALO SIE NAM ROZWIAZAC PROBLEM!

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

Chyba tylko debil nie potrafi ustawić spawna i udostępnić go dla graczy -.-

Opublikowano

Chyba tylko debil nie potrafi ustawić spawna i udostępnić go dla graczy -.-

To nie bylo ustawianie tylko byl blad..

z pluginem nie dalo sie tego ustwic a sie wypowiadasz odrazu jak nie wiesz o co chodzi;.

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

@REFF_przepraszam ze tak wczesnie ale pozniej mnie nie bedize

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...