Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZAPOWIEDZ [START 23.08 O Godzinie 15;00] EpicCraft [MCMMO] [SPOLSZCZONE FRAKCJE] [ITEMKI NA GILDIE] [Mila ATMOSFERA] [OTHERDROPS] [ZAPRASZAMY]!


AsserorXxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postepy:Mapa jakies 90 & Pluginy 70%

Start Moze byc szybciej!

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

Ym, skomentuje to tak : Chyba już 6 edycja w 2 tygodnie ( albo 5 ) - tylko pod inną nazwą ^^

Prezentacja kijowa : 100% z przeglądarki ( )

4 Poprzednie edycje były kijowe.. Jedynie dwie pierwsze były ciekawe .

Co do tej edycji .. Pożyjemy zobaczymy, jak na razie nie polecam . ;)

­


logo.png


Nykeria.pl / 07.04.2016 / Metin2

Opublikowano

Ym, skomentuje to tak : Chyba już 6 edycja w 2 tygodnie ( albo 5 ) - tylko pod inną nazwą ^^

Prezentacja kijowa : 100% z przeglądarki ( )

4 Poprzednie edycje były kijowe.. Jedynie dwie pierwsze były ciekawe .

Co do tej edycji .. Pożyjemy zobaczymy, jak na razie nie polecam . ;)

okej

Przy okazji @REFF Pierwszy

EDIT: NA SERWERZE PRAWIE WSZYSTKIE PLUGINY SA SPOLSZCZONE

NOWE GILDIE ORAZ DUZO UROZMAICEN !!

Wszystkie dropy itp sa dostepne pod komendami

Ktore sa napisane na spawnie!

Dodano plugin spleef,handel miedzy graczami oraz sklepy!!

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano
START JUTRO O GODZINIE

15 ;00

PAMIETAJCIE KTO 1 NA SERWERZE VIP!

IP! :)

S3.pixelteam.net:26065

PARE SS Z SERWERA:

post-999857-0-86277700-1377171188_thumb.png

post-999857-0-25579400-1377171216_thumb.png


post-999857-0-33788500-1377171378_thumb.png

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

Przez to że 20 slot nie zagram

A czemu? Czy to jeest az tak duzy problem? Gdy bedzie wiecej graczy to sloty zwieksze

EDIT

Dodano jajka z mobow

oraz potworow

Gdy zabijesz jakiegos moba/potwora masz 2% szans na jego jajko:)

Oraz dodano automatycznego spleefa

POZDRAWIAM

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

Ej mam pytanie do was bo niewiem czy zrobic gildie takie ze mozna sie podbijac i zabierac itemki sobie

czy takie tylko do pvp ze podbic siebie nie mozna ? Odpowiadajcie

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

Aktualizacje:

Dodano plugin ktory sprawia ze mozna wysadzic obsidian oraz wode:))
Aby podbic gildie trzeba ja poprostu wysadzic,chyba ze przeciwnik bedzie sie bronil:)

Gildia ma claim 100 x 100 kratek

wszystkie komeendy gildii sa spolszczone!!
START JUZ JUTRO o 15;00

IP:s3.pixelteam.net:26065

DOdano rangi pvp ,za kazdy lvl rangi dostajesz 50 zl (waluta serwerowa) hehe

od wyzszych rang dostajesz coraz lepsze itemy!

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

Czuje juz te bicie noobkow :) Prezentacja Good :)

Dziekuje za opinie I pozdrawiam

Jutro start:)

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

AKTUALIZACJA:
ZMIENIONO FACTIONS OD TERAZ
KOSZT GILDII to 5000 ZŁ (WALUTA Z GRY)

CLAIM KOSZTUJE 200

POZDRAWIAM

EDIT
START JUZ ZA 1h i 3 0 min!

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

Jak zarabiać ?

Sprzedajesz itemy

ZA PARE MIN START!

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

ZaPRASZAM WSZYSTKICH/CZESTE EVENTY

SPOLSZCOZNE PLUGINY WBIJAC!

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

Usuń plugin AntiJoinBot bo mi blokuje i nie mogę wejść na serwer.

MPVP - Najlepszy serwer PvP w Polsce!

Opublikowano

Usuń plugin AntiJoinBot bo mi blokuje i nie mogę wejść na serwer.

To jakim cudem inni wbili?xD

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

Zapraszam na serwer, na razie nie ma zbyt duzo ludzi ale fajnie sie gra!

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...