Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy można zrobić w przeglądarce Google Chrome tak..


warzniak19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Trochę dziwne pytanie, ale ok.

 

Można zrobić w przeglądarce Google Chrome tak, aby ZAWSZE wszystkie hasła wpisane zostały zapisane ?

 

Po prostu nie chce mi się tych haseł zapamiętywać :D

svh03y.jpg


Opublikowano

Pisze jak byk przy logowaniu w górnym lewym rogu jest info: zapamiętać hasła? Klikasz zapamietaj. Albo w ustawieniach zaznaczasz "zapamietuj hasła".

                           

Opublikowano

z kad mamy wiedziec ze nie bedziesz chcial kogos okrasc naprzyklad zrobisz to w szkole twoj kolega wejdzie i ma po koncie . mam takie cos ale mpc nie wspiera oszustow . nie chce ci sie zapisywac ? zalosniejszej gatki nie slyszalem . a i wiesz ze za to grozi ci sprawa sondowa jak gdzies zalozysz i bedziesz z tego kozystal okradal ludzi .

Opublikowano

@up

 

Jakby ktoś chciał, nawet ja, to by można mieć każdego hasło. Głupie oszukiwanie jest żałosne i dziecinne, nie w moim stylu.

 

@2up

 

Ale od ch^36546ja nie chce mi się tego klikać.

svh03y.jpg


Opublikowano

z kad mamy wiedziec ze nie bedziesz chcial kogos okrasc naprzyklad

zrobisz to w szkole twoj kolega wejdzie i ma po koncie . mam takie cos

ale mpc nie wspiera oszustow . nie chce ci sie zapisywac ?

zalosniejszej gatki nie slyszalem . a i wiesz ze za to grozi ci sprawa

sondowa jak gdzies zalozysz i bedziesz z tego kozystal okradal ludzi .

Chyba Ci się fora pomyliły,czy coś.

Opublikowano

Niestety Chrome czasem ma problemy z wyświetleniem opcji "zapamiętaj hasło" .
Opera dawała sobie z tym radę znacznie lepiej.

f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...