Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gildia,Kd+6,7 bon,Atlantyda,Dmg broni (80lvl)+Nowy wygląd broni


jamaika111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcialem wam pokazac jak miec idealnego metina a to wszystko na spolszczeniu!! Zebralem wszystko w kupe i swietny tutorial

Dzieki temu bedziemy mogli:Wkladac kd +5 jak i rozniwez 6,7 bon, atlantyda v1 v2, zakladanie gildi jak irowniez wypisywanie sie z niej, rozwod itd.. bedzie widac dmg broni 80lvl a jak i rowniez bedzie nowy wyglad broni

Wazne aby wszystko wykonac pokolei!!

Bedziemy musieli sciagnac tylko kilka mb

Zaczynajmy:

Bedzie nam potrzebny polski klient z 2008 roku (ktorego pewnie juz wszyscy mamy)

Oraz chinski klient typu zzyt2

Jesli mamy juz te dwie powyzsze rzeczy to

1. Wchodzimy do folderu pack w chinskim cliencie i kopjujemy wszystkie pliki oprocz pliku "indeks"

2. Nastepnie wchodzimy do folderu z polskim klientem z 2008 roku otwieramy folder pack i wklejamy skopiowane pliki a na pytanie czy chcemy je zastapic odpowiadamy "tak na wszystkie"

 

Po wyzej wykonanych czynnosciach mamy atlantyde

 

Teraz zajmiemy sie reszta

Sciagamy ponizej zamieszczony plik nalezy go rowniez wypakowac do folderu pack z polskim metinem (tam gdzie wypakowalismy pliki z chinskiego pack)

 

Plik:

http://www.speedyshare.com/files/20864627/kd_patch_update.rar

Skan:

http://www.virustotal.com/pl/reanalisis.html?af094a3563561feb9c4236dce0e54049c5845fe303c18a211d76ad1e65ff0066-1263731210

 

Zostal nam do sciagniecia jeszcze jeden plik ktory rowniez jak wyzej wklejamy do folderu pack!

Plik:

http://www.speedyshare.com/files/20864456/item.rar

Skan:

http://www.virustotal.com/pl/analisis/286efa1a8db4c7b2c04d4a47cfe0c5d8275ce5efbdb057cd20814115a474a078-1263730635

 

A teraz cieszymy sie full metkiem na spolszczeniu

Opublikowano

SZok kurwa minusa mu dales normalnie zaraz sie koles zamknie w sobie na wieki wiekow , moze nie widzal i zrobil macie teraz problem najlepiej go zwyzywac idac mu pare minusow i 1 !

Jeśli spodobała Ci się moja wypowiedz lub porada . Kliknij symbolicznego plusa

Jednak jeśli uważasz , że to co napisałem to bzdura i głupoty stawiaj minus

^^.

 

Pozdrawiam !.

Opublikowano

@UP

Proszę bardzo

http://www.speedyshare.com/files/20394176/item.rar

lub KLIK UP BY ME!

Zara skana wrzuce.

@skan

http://www.virustotal.com/pl/analisis/40123c98c8c54ae5b0c66e675585ba8a0c28fc306b4e621b66b4bfdad387e910-1263752882

lub KLIK

sygnacy.png

Sygnatura by dudsonowa

Najbardziej zajebisty grafik na MPC KLIK

Opublikowano

Proszę bardzo

http://www.speedyshare.com/files/20394176/item.rar

lub KLIK

Zara skana wrzuce.

 

Nie zaraz, tylko z napisaniem posta, dajesz od razu skana ;]

 

@Topic: Nazwa skrócona ...

 

A temat do zakładek, przyda się.

WSZYSTKIE PLIKI W CHMURZE DLA MPCFORUM ZOSTAŁY USUNIĘTE. NIE KORZYSTAĆ Z MOICH PROGRAMÓW.

Proszę nie ingerować w moje posty/tematy, w razie potrzeby usunąć całą zawartość. Nie pomagam.

Opublikowano

Elo

Mam jakiś problem... Zrobiłem wszystko tak jak jest opisane ale nie moge założyć gildii a nie sprawdzałem atlantydy itp. <kd moge wkładać bo kiedyś już moda miałem>

Chinskiego klienta mam o takiej nazwie "longju upload by rodimop for mpcforum. Otworzył mi się folder "Longju" i to był raczej Chiński.

Skopiowałem wszystko z folderu "pack" z wyjątkiem "index" no i nie moge założyć gildii...

Prosze o pomoc ;d

Gdybyście mogli to wstawcie linka z Chinskim ZZYT2 <podobno najlepsze>

Pozdrawiam

 

 

Już sprawdziłem, Atlantyda działa ale nie moge gildii założyć

18706.png

12012395664c93b46ec7f29.jpg

Jeśli pomogłem, daj "+" ;D

Opublikowano

Chcialem wam pokazac jak miec idealnego metina a to wszystko na spolszczeniu!!

 

 

i guzik nie pokazesz bo linki offline reupa sieknij

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie wiem czemu mi to nie działa zrobiłem tak jak trzeba a gdy odpalam spolszczenie to nic sie nie wyswietla tak jakby nie chiało załapac

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...