Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PokeMoD [500lvl] [Top #1 na świecie] [Odznaki/Misje] [V Generacja] 3x BEZ LNIKÓW


SlaNdisH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

b_350_20_0D6908_0E3807_FFFFFF_000000.png


v Nazwa Serwera: [Pokemod]

v IP Serwera: 193.33.177.34:27056

v Ilosc Slotow: 22

v Platforma: Non Steam + Steam[47+48]

v H@ Serwera: SlaNdisH!


////////////////////////////////////////////////////////////

//Po raz 3, tym razem bez forum i loga reklamującego//

/////////////////////////////////////////////////////////////


Zapraszam wszystkich na top1 pokemoda obecnie na świecie! Tylko u nas znajdziecie dobrze rozwinięty system misji, ponad 640 pokemonów oraz masę skili! Ci, którzy uważają go za moda dla dzieci, niech wejdą i sami się przekonają, że gra u nas dużo dorosłych ludzi oraz zabawa jest przednia.


Pozdrawiam!

Opublikowano

Zapraszam Na serwer. Na Serwerze panuje miła i rodzinna atmosfera. Z każdym z graczy idzie sie dogadać. Takiego serwera to tylko ze świeczką szukać. Gorąco polecam :)

Opublikowano

Serwer jest godny podziwu. Jak autor tematu napisał masa skilli oraz pokemonów. Nie długo mają zamiar wgrywać Vl Generacje pokemonów. Sam gram na Tym serwerze może dlatego, że jestem Gimbusem ? Nie to prawda, że wiele starsze osoby grają na serwerze i bawią się świetnie jak reszta serwera. Zapraszam na serwer mój nick BlunT^Learning^Play

1921.png

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...