Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineZ [Plecaki][Questy][Karabiny][Clany][Bossy][Zombie mutanty][Postapapokaliptyczny świat][P/N-P][1.6.2] Jedyny taki w Polsce! |SpecGRY|


MrPatrikson

MineZ  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:ThePrzeMIX

:-) zawodowy serwer

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Uwaga! Zamiast clanów, na szybko zmieniliśmy na plugin Factions.. dlaczego? ponieważ w tamtym wykryliśmy 2 bugi, i nie było on w sumie za dobry. A factions będzie sprzyjać wszystkim :))

 

 

Już lecą ostatnie restarty maszyny, zaczynami z 40 slotami! Będzie full, dajemy 60, a potem 200! :))

Opublikowano

no dobra teraz mam problem z dołączeniem na serwer ...

niby musze wylaczyc proxy lub zrestartowac router robilem tak a nadal problem wsytępuje ..

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Opublikowano

Widze że macie jakieś problemy z serwem.

Mam nadzieje że szybko ogarniecie bo bardo przyjemnie się gra.

๖ۣۜJeśli pomogłem daj like :D

Moje mapy :D

 

http://www.mpcforum.pl/topic/678624-mapa-esceapeadventure-nocna-straz/

 

Opublikowano

problem nadal występuje ....

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Opublikowano

eh myślałem ze będzie to ciekawy serwer (byl na wersji 1.4 minez + bronie palne bardzo ciekawy) a okazało sie ze jest to wielkie G* nasrane niepotrzebnych pluginow :/ zle skonfigurowane/niesprawne pluginy jak np mobhealth :/ brzydka mapa brak cuboida ?:?:? to nawet nie przypomina minez... ale po co ten citiznes to ja już naprawdę nie rozumie nic nie daje nic nie wnosi jest po to aby byc tak jak caly ten serwer

Opublikowano

Serwerek Włączcie, chce zbudować baze z dyrta :DxD

No teraz na serio, fajny serwerek, mozna sobie zbudować baze z kolegami a nie tylko chodz zdobywaj zabijaj. Polecam !

6Master9 - No ja tam byłem przy starcie no i 30 osób było :p

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...