Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SURVIVAL+FRAKCJE] [24/7] [BONUSY-COŚ CO SPOTKASZ TYLKO U NAS!] [NON-PREMIUM] [1.6.2] [50 SLOTÓW] ZAPRASZAM!


TellMeDesperado

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Na początek powiem, że to nie przeciętny serwer. Wyróżnia się

 

kilkoma niespotykalnymi na innych serwerach rzeczami. Po 1 - z

 

mobów dropi od 2 do 3 buteleczek z expem! Z rud złota i żelaza

 

wypadają od razu sztabki! Kiedy z kimś walczysz masz szansę 20%

 

na zadanie ciosu krytycznego, przez co przeciwnik zostanie trafiony

 

piorunem! Do tego z liści wypadają patyki ,a na spawnie znajduje

 

się przycisk teleportujący w losowe miejsce na mapie, co zapobiega

 

campieniu stałych bywalców na nowych graczy!

Kilka ss'ów ze spawnu:
za50.png

sjz3.png

e1q5.png
DO ADMINISTRACJI OWEGO FORUM - JEST TO OFICJALNA REKLAMA SERWERA, WSZELKIE INNE PROSZĘ ZAMYKAĆ.
ipserwera.png
strzalka.gifAdres IP: bestsurvival.maxcraft.pl:25920
spec.png
strzalka.gifNazwa Serwera: Best Survival
strzalka.gifWersja: 1.6.2
strzalka.gifTyp Rozgrywki: SURVIVAL+FRAKCJE
strzalka.gifWhiteList: Wyłączone
strzalka.gifIlosc Slotow: 50
strzalka.gifZwierzeta: Włączone
strzalka.gifPotwory: Włączone
strzalka.gifPVP: Włączone
Kilka dni temu wystartowała nowa
seria serwera, a więc masz sporo
czasu, żeby się wybić, być
pierwszym z tych którzy ogarną
dobrą gildię, być może i nawet najlepszą na całym serwerze, kto wie ;)
ZAPRASZAMY!


Opublikowano

@UP

 

A skąd wiesz ;) ? Nie masz nic o tym pojęcia, w spawn włożyłem bardzo dużo wysiłku wraz z ekipą, przyznam do największych nie należy ale bardzo dobrze się prezentuje i cały czas jest rozbudowywany ;) Pozdrowionka ;)



Opublikowano

Beznadziejny serwer, mapa się nie chce załadować (nie mam wolnego internetu/problemów z renderingiem). Lagi w ch*j duże.

Opublikowano

Łamanie regulaminu przez autora, kosz.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...