Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak rozpocząć swoją przygodę na Metin2.PL


Thens

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niby rozumiem. Lecz gimbusy nie maja nic do gadnia. Wiem o tym, ze

nawet KidMod (gimus ************) i robi to co chce... Lecz to jest dla

zaielonych a nie dla kida, ktory przychodzi nabic posty :)

Nie bardzo rozumiem. Wytknąłem Ci, w których miejscach zrobiłeś błąd, więc twierdzisz, że jestem gimbusem? Niestety, ale się mylisz. Wśród zarejestrowanych na Mpcforum, niewielu jest newbie graczy, stąd takie opinie o poradniku.

Pisząc poradnik powinieneś chyba być przygotowany na konstruktywną krytykę.

Opublikowano

Nie bardzo rozumiem. Wytknąłem Ci, w których miejscach zrobiłeś błąd, więc twierdzisz, że jestem gimbusem? Niestety, ale się mylisz. Wśród zarejestrowanych na Mpcforum, niewielu jest newbie graczy, stąd takie opinie o poradniku.

Pisząc poradnik powinieneś chyba być przygotowany na konstruktywną krytykę.

Skończ. Robisz dziurę w całym. Widzisz, ze tego nie ma wiec po co znowu zaczynasz?

d2dp.png

Opublikowano

Dziwne jak wolno piszesz :D


4,5 h ? Wow ja to bym napisał w 30 minut max.



Hmm ss'ów już nie widzę :)


Ale ogółem poradnik mądry, nie uznam to za zbędny spam.


Jednak zawsze mogło być lepiej :(



Pozdrawiam


Pieniądze szczęścia nie dają.



Status postów.


50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/1 000/10 000/100 000/100 000 000 000

Opublikowano

 

Dziwne jak wolno piszesz :D

4,5 h ? Wow ja to bym napisał w 30 minut max.

Hmm ss'ów już nie widzę :)

Ale ogółem poradnik mądry, nie uznam to za zbędny spam.

Jednak zawsze mogło być lepiej :(

Pozdrawiam

Uwież mi to nie jest takie proste. Ssów nie widzisz? Hmm wejdz moze na opere. Ogarnę to.

d2dp.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...