Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

~ [Zapowiedź] LastWar [FRAKCJE+RPG][DEDYK][24/7] - Zapraszamy ! ~


tsitko16

  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? zapowied? ?

  2. 2. Czy zagrasz na serwerze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


logo.png
linia-pozioma.png

O serwerze

linia-pozioma.png

LastWar przedstawia typową średniowieczną wioską pełną wielu zadań, czyhających niebezpieczeństw.

Połączenie dwóch typów serwerów, Frakcji oraz RPG czyni rozrywkę jeszcze bardziej ciekawszą.


Administracja dołożyła i w dalszym ciągu dokłada starań aby był on miejscem spędzania wolnego czasu przez setki graczy.

linia-pozioma.png

Informacje

linia-pozioma.png

IP : lastwar.maxcraft.pl

Typ serwera : Frakcje + RPG

Ilość slotów : 20 (będą stopniowo powiększane)

Wersja : 1.6.2

Potwory : Tak

Zwierzęta : Tak

PvP : Tak

Premium : Nie

Biała lista : Nie

Dostępność : 24/7

linia-pozioma.png

Administracja

linia-pozioma.png

Właściciel - Ciastko

Administrator - Dright

Administrator - Strawberry

linia-pozioma.png

System rozgrywki

linia-pozioma.png

Dla urozmaicenia gry wprowadziliśmy kilka zmian, by odejść od standardów tego typu serwerów.

I. Początek gry .

W przeciwieństwie do innych (zwykłych serwerów) nie dostajemy tu żadnych zestawów startowych.

Po wyjściu ze spawnu naszym oczom ukazuje się pierwszy z NPC'tów.

Gdy się do niego zbliżymy, automatycznie poinformuje nas o możliwości "kupna za darmo" ekwipunku dla nowych graczy poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy.

start.png

Jeśli chcemy wziąć, kupić dany przedmiot wystarczy przeciągnąć go do swojego ekwipunku i gotowe !

II. Zadania (Questy)

Przygotowaliśmy dla Was kilkanaście zadań (ich liczba będzie oczywiście zwiększana).

W związku z ograniczeniami dotyczącymi w/w questów, polegają one na od zabicia zwierząt do zdobycia danego przedmiotu.

Każdy poziom = następny quest.

Aby ułatwić poruszanie się w tym świecie było łatwe i zrozumiałe, każdy NPC, który będzie miał dla gracza jakiekolwiek zadanie w swojej wiadomości na końcu w nawiasie będzie umieszczał dokładny poziom jaki należy zdobyć aby zaakceptować zadanie.

Oto przykład :

quest.png

III. Ekonomia

Na naszym serwerze obowiązuje średniowieczna waluta denar czyli w skrócie "d".

Sprzedaż oraz kupno przedmiotów odbywa się jak już wcześniej wspomniałem przez NPC.

Aby kupić dany przedmiot należy go po prostu przeciągnąć do swojego ekwipunku, po uprzednim sprawdzeniu czy nas na nie stać.

Jeśli po najechaniu na przedmiot widzimy np "Price : 40" oznacza to, że kosztuje on 40 denarów.

Sprzedaż to także element niepewności. Nie wiemy czy handlarz skupuje dany przedmiot czy nie.

Jeżeli tak to po najechaniu na przedmiot w naszym ekwipunku po uprzednim naciśnięciu PPM na NPC, pojawi się znacznik "Price : cena po której jest skupowany item".

Chcąc sprzedać przedmiot przeciągamy go do okna handlarza.

Jeśli przedmiot nie jest skupowany, "Price" nie pojawi się.

2013-08-19_22.55.30.png

2013-08-19_22.55.56.png

2013-08-19_22.56.41.png

2013-08-19_22.57.11.png

IV. System karania

Jak na każdym serwerze regulamin spełnia bardzo ważną rolę.

Nie chcemy karać każde błahe wykroczenie banem na kilka minut lub godzin.

Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić "system więzienny".

W skrócie mówiąc, gracze, którzy nie dostosują się do regulaminu w dziedzinach np kultury zostaną uwięzieni na określony czas.

wiezienie.png

wiezienie1.png

V. Eventy - Arena OX

Na naszym serwerze oferujemy różnorakie eventy, te cotygodniowe, zapowiedziane ale też i niespodziewane.

Jednym z tych pierwszych jest Arena OX, która będzie odbywała się co tydzień w każdą sobotę o godzinie 20.00.

Myślę, że nie trzeba tłumaczyć na czym to wydarzenie polega, ale dodam iż pytania będą zawsze z wiedzy o MineCraft'cie.

Jeśli mówimy o niespodziankach, typowymi mini-eventami będą "Krzyżówka" oraz "Niebiosa Rud" (będzie ich jeszcze więcej).

ox.png

ox1.png

VI. Statystyki

Znany lub może mniej "widget" pokazujący przydatne informacje dla gracza.

Np nie trzeba wpisać komendy by sprawdzić stan swojej sakwy !

staty.png

VII. System dungeon'ów (90% - beta testy)

Jako nieliczni staramy się wprowadzać nowości, a dokładniej tzw wyprawy.

Będzie to system komnat w których aby z jednej przejść do następnej trzeba będzie "wydropić" dany przedmiot z występujących tam mobów.

Ta nowość jest testowana, nie wiemy czy uda nam się ją wprowadzić już na starcie.

dungeon1.png

dungeon.png

VIII. Standardowy drop surowców

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego "Anty-Xray'a" nie musieliśmy zmieniać dropu.

Zdajemy sobie sprawę, że znacznie ciekawsze jest szukanie cennych surowców w zwykły sposób a nie liczenie na szczęście w procentach OtherDrops.

2013-08-19_23.56.19.png

Przedstawione nowości są tylko częścią naszych zrealizowanych planów co do rozwoju serwera.

linia-pozioma.png

Co oferujemy ?

linia-pozioma.png

- Dobrą zabawę na długie godziny, dni miesiące.

- Ogarniętą Administrację, która zna się na rzeczy.

- Brak pobłażliwości dla graczy łamiących regulamin.

- Brak lagów, dobry ping na serwerze.

- Przerwy Techniczne w godzinach nocnych.

- Szybką pomoc w razie jakichkolwiek problemów.

linia-pozioma.png

Co poszukujemy ?

linia-pozioma.png

Poszukujemy współpracy z stabilnym serwerem Team Speak 3, który mógłby udostępnić nam jego pewną część, dla naszych graczy.

Jeśli jesteś przedstawicielem takiego otóż serwera, skontaktuj się ze mną na PW.

W ostateczności, jeżeli nie znajdziemy partnerstwa, postawimy własny na osobnej maszynie.

linia-pozioma.png

Start serwera

linia-pozioma.png

IP - lastwar.maxcraft.pl

Oficjalny start - 22.08.2013r. godz. 20.00

Serdecznie Zapraszamy.

linia-pozioma.png

Trailer serwera

linia-pozioma.png

Trailer wideo z serwera zostanie umieszczony tutaj w dniu jutrzejszym.

linia-pozioma.png

Kilka screenów z serwera

linia-pozioma.png

1.png

linia-pozioma.png

2.png

linia-pozioma.png

3.png

linia-pozioma.png

4.png

linia-pozioma.png

5.png

linia-pozioma.png

6.png

linia-pozioma.png

7.png

linia-pozioma.png

8.png

linia-pozioma.png

9.png

linia-pozioma.png

10.png

linia-pozioma.png

11.png

Opublikowano

@EDIT

IP serwera dodane do zapowiedzi.

Start serwera w dniu jutrzejszym o godzinie 20.00, serdecznie zapraszamy !

 

GamePlay wideo oraz nowe atrakcje, które zostały właśnie wprowadzone, zostaną jutro dodane do opisu w godzinach porannych.

 

@REFRESH

Opublikowano

Na prośbę autora, kosz.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...