Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Zostaniesz Połączony Z Serwerem :(


Maciej7001

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiadam pliki Terenzo, maszynke odpaliłem skonfigurowałem na moje IP oto fotka :

1557196.jpeg

 

Moje IP Z Hamachi to 25.109.9.230 .

Więc jak już to skonfigurowałem to wpisałem

/etc/rc.d/netif restart

następnie

reboot

i potem znowu wpisałem passy

i wpisałem znów

/etc/rc.d/netif restart

następnie

/start

Wybrałem 1channel

odczekałem chwilkę

wpisałem ps

OK. Serwer ON :)

weszłem na stronkę serwera czyli moje IP z koncówką .100

zrobiłem konto .

Teraz czas na klienta a więc :

Pobrałem Launchera Od Terenza

Zmieniłem ip w serverinfo.py (w tym serverinfo.py który był z launcherem)

Teraz weszłem do pack i :

Rozpakowałem root.eix/epk

W rootowym serverinfo.py zmieniłem na takie ip i porty :

 


STATE_NONE = "..."
 
 
STATE_DICT = {
    0 : "....",
    1 : "NORM",
    2 : "BUSY",
    3 : "FULL"
}
 
SERVER01_CHANNEL_DICT = {
    1:{"key":11,"name":"CH1   ","ip":"25.109.9.230","tcp_port":13001,"udp_port":13001,"state":STATE_NONE,},
    2:{"key":12,"name":"CH2   ","ip":"25.109.9.230","tcp_port":13002,"udp_port":13002,"state":STATE_NONE,},
    3:{"key":13,"name":"CH3   ","ip":"25.109.9.230","tcp_port":13003,"udp_port":13003,"state":STATE_NONE,},
    4:{"key":14,"name":"CH4   ","ip":"25.109.9.230","tcp_port":13004,"udp_port":13004,"state":STATE_NONE,},
}
 
REGION_NAME_DICT = {
    0 : "POLAND",
}
 
REGION_AUTH_SERVER_DICT = {
    0 : {
        1 : { "ip":"25.109.9.230", "port":11002, },
    }
}
 
REGION_DICT = {
    0 : {
        1 : { "name" : "GlorianMT2", "channel" : SERVER01_CHANNEL_DICT, },
        },
}
 
MARKADDR_DICT = {
    10 : { "ip" : "25.109.9.230", "tcp_port" : 13001, "mark" : "01.tga", "symbol_path" : "10", },
        }
 
TESTADDR = { "ip" : "25.109.9.230", "tcp_port" : 13001, "udp_port" : 13001, }

 

 

Okej spakowałem

Wchodzę na serwer a tu :

Zostaniesz Połączony Z Serwerem

De Fuck ?

Wiecie co zrobiłem źle ?

Za Pomoc dam 50lajków i 5* . !

za każdą odpowiedź 1lajk 5*. ! HELP!

Opublikowano

root końcówka 100 server info tak samo

 

 

co do maszyny

 

powinno być 255.0.0.0 z tego co ja robiłem

 

 

powinno pomóc

 

ps tam gdzie masz 4.2.2.3 ja tego nie zmieniałem ;)

 

 

edix xx 2

 

testaddr w root się nie zmienia z tego co pamiętam

p2a4.jpg

Opublikowano

Masz zły pong. Tak jak up pisał w root z końcówką .100 i serverip.cfg też .100. Netmask 255.0.0.0. Ale skoro miałeś złe ip to powinno pisać "Błąd połączenia z serwerem". Zobacz czy amsz takie same pongi w game i metin2.bin. Domyślne 2 pong to: 1234abcd5678efgh oraz testtesttesttest

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

A Byście mi napisali jak skonfigurować w maszynie ?

 

i kliencie ?

 

PS : Czemu jak wpisuje 255.0.0.0 potem wpisuje /etc/rc.d/netif restart i reboot to mi sie na 255.255.255.0 robi ?

Opublikowano

Kurde... wyśle ktoś ss'y skonfigurowane w serverinfo.py i w maszyne z plikami terenza ..

 

Może ściągne pliki taki_nieśmiały, bo widziałem na yt, że MrPiotrek kręci filmy z tymi plikami ...

Opublikowano

W netmask w configue w sysinstall jak zmienisz na 255.0.0.0 to się zapisuje na 255.0.0.0. Lecz gdy wejdziesz w to ponownie wtedy automatycznie zamienia się na 255.255.255.0. Ale gdy zmien isz na 255.0.0.0 to już tak będzie dopóki tam nie wejdziesz. Ty robiłeś na plikach Terenzo na cliencie v4? Client v4 nie ma nie ma wbudowanego pongu bo na dedyka nie trzeba go. Na hamachi Ściagnij sobie clienta v3.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...