Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][ExtremeWars][1.6.2][Hardcore][NP][Autorskie Pluginy][Autorski drop][Autorski Crafting itemów][Prosimy, przeczytaj!][Zapraszamy po starcie]


KasupeX

Serwer  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak sie podoba zapowiedz ?

    • Bardzo
      10
    • Srednio
      5
    • W ogóle
      2
  2. 2. Zagram na serwerze ? :)

    • Tak
      14
    • Nie
      1
    • Po co? Takich serwerów s? tysi?ce.
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

9eoi.png

Szukasz serwera Hardcore z gildiami jak u skkf'a, ale nie masz premium? Dobrze trafiłeś! :) Mamy wspaniałą, epicką mapę oraz kilka autorskich pluginów, która idealnie współgrają z całością serwera. Mamy miły klimat, więc na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Serwer ten nie jest tylko dla NonPremium, nawet gracz posiadający pełną wersję gry nie będzie się tu nudził :) Czekaj spokojnie na start i wbij, nie pożałujesz! :) Na naszym serwerze nie tylko znajdziesz jakąś mapę, pluginy i klimat, ale często organizowane eventy i różne zabawy! Posiadamy też autorski plugin na nowy crafting itemków po to, aby milej się wam grało :> Poniżej zamieszczę troszkę screenów z serwera.

Itemki potrzebne na gildię:

- 64 diamenty,

- 64 emeraldy,

- 64 tnt,

- 64 koksy,

- 16 enderpearl,

- 64 glowstone.

3rnk.png

post-722972-0-87832200-1376925962_thumb.png

post-722972-0-31342400-1376925969_thumb.png

post-722972-0-53372200-1376925973_thumb.png

post-722972-0-53247700-1376925977_thumb.png

post-722972-0-15594100-1376925982_thumb.png

post-722972-0-26338000-1376925986_thumb.png

post-722972-0-80356000-1376925990_thumb.png

a107.png


Wlasciciel - KasupeX

cksj.png

Przed chwilką wystartowaliśmy! Zapraszamy wszystkich serdecznie! :> IP: extremewars.yfun.pl

94t.png

Otwarta! :) Poszukujemy administracji :)
Podania proszę pisać na PW! Rozpisujemy się! :):)

Uwaga! To jedyna taka prezentacja! Wszystkie podobne lub z tym samym adresem IP w treści proszę o usunięcie.

Copyright by KasupeX

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Opublikowano

Koksy zostały zastąpione zwykłym złotym jabłkiem. :) Więcej już nie zmieniam w gildiach.

A kiedy start nadal nie wiadomo. Ale mapkę już mamy :)

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Opublikowano

Bardzo fajnie sie zapowiada, ale ten EXP to nie potrzebny , a i ile slotów bedzie?

Oby bylo 100 slotow i duzo graczy, polecam znalezc jakiegos ytbera - minimum 1k widzow i duzo wyswietlen pod filmami

Opublikowano

Siema! Ja mogę się zgłosić na Moda kontakt na pw lub gg

87hq.png

 

| MPC Plagiatowanie wypowiedzi KlauSa Team |

 

Opublikowano

Widzę że serwer zapowiada się Fajnie ale nie napisałeś na ile dostaje się bana po śmierci i czy w ogóle się dostaje. :)

Ale myślę że, serwer wypali tylko trzeba go dobrze zareklamować. Pluginy jak widzę macie ogarnięte.

 

Podanie na członka Teamu :

 

Nick w Grze: Klimak

 

Premium: ON

 

Staż w Grze: Gram w Minecraft od wersji 1.1 jaki się nie mylę xD

 

Wiek: 15 lat

 

Teamspeak/Skype: Tak/Tak

Dlaczego właśnie Ty: Myślę że jestem ogarnięty ale mam poczucie humoru ogarniam ortografię mimo że miałem 2 z polskiego :/. Ogarniam world edita i wszystkie potrzebne komendy do opiekowania się serwerem.

 

Coś o sobie: Nazywam się kamil interesuję się grafiką staram się robić coraz lepsze prace, układam też kostkę Rubika jeżeli kogoś to interesuje mam czas 29:04 sec

na kostce DaYan ZhanChi, jestem taki że zawsze wszystko robię do końca nie zostawiam. Jak można zauważyć gram w minecraft, gram też w cs 1.6 i w LoLa. To tyle o mnie mam nadzieje że pozytywnie rozpatrzysz moje podanie :)

Opublikowano

Widzę że serwer zapowiada się Fajnie ale nie napisałeś na ile dostaje się bana po śmierci i czy w ogóle się dostaje. :)

Ale myślę że, serwer wypali tylko trzeba go dobrze zareklamować. Pluginy jak widzę macie ogarnięte.

 

Podanie na członka Teamu :

 

Nick w Grze: Klimak

 

Premium: ON

 

Staż w Grze: Gram w Minecraft od wersji 1.1 jaki się nie mylę xD

 

Wiek: 15 lat

 

Teamspeak/Skype: Tak/Tak

Dlaczego właśnie Ty: Myślę że jestem ogarnięty ale mam poczucie humoru ogarniam ortografię mimo że miałem 2 z polskiego :/. Ogarniam world edita i wszystkie potrzebne komendy do opiekowania się serwerem.

 

Coś o sobie: Nazywam się kamil interesuję się grafiką staram się robić coraz lepsze prace, układam też kostkę Rubika jeżeli kogoś to interesuje mam czas 29:04 sec

na kostce DaYan ZhanChi, jestem taki że zawsze wszystko robię do końca nie zostawiam. Jak można zauważyć gram w minecraft, gram też w cs 1.6 i w LoLa. To tyle o mnie mam nadzieje że pozytywnie rozpatrzysz moje podanie :)

Jestem na tak ;) Zgłoś się na PW

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Opublikowano

Start już dzisiaj o 13:30 ! :) Zapraszamy na IP: extremewars.yfun.pl

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Opublikowano

Gratulacje Adminsitracji za zrobienie takiego fajnego Serwera trybu Hardcore + Gildie :3

 

Dlaczego Polecam Serwer :

+ Bardzo ładny Spawn

+ Bardzo dobrze dobrane Pluginy

+ Miła Administracja

+ Nowe pomagające Craftingi

+ I wielki Fun :3

 

Polecam Serwer [AreckiQ]

x



Opublikowano

Jeśli ktoś nie może znaleść IP to IP jest takie : extremewars.yfun.pl

Adres IP jest w kategorii "Start" :) Ale dzięki, że podałeś

 

Jeszcze info! Naprawiono drop węgla oraz prochu ze stone'a :D

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Opublikowano

Uzupełniono ItemShop o pakiet DIAMOND (Wszystkie itemki na gildię)

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Opublikowano

Chyba 0 ;P

Chyba zamykam serwa, zrobie czysty survival tylko dla przyjaciół

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...