Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

włączanie płyty głównej bez guzika


Bananowiec.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W instrukcji znajdź gdzie się włącznik podłącza----------> kup w byle jakim elektronicznym 2 kabelki(myśle że 3zł będzie)------> styknij tymi kablami piny na płycie do których się podłącza normalnie guzik.

Na płycie powinno być podpisane "POWER_SW"

graphic.png

 

 

Opublikowano

Zobacz w instrukcji do jakich dwóch pinów powinno się podłączyć przycisk. A jak będziesz chciał włączyć to zewrzyj na chwilę te dwa piny jakimś śrubokrętem czy czymś metalowym.

Opublikowano

Zobacz w instrukcji do jakich dwóch pinów powinno się podłączyć przycisk. A jak będziesz chciał włączyć to zewrzyj na chwilę te dwa piny jakimś śrubokrętem czy czymś metalowym.

 

tyle ze nie mam instrukcji :( i nie wiem jakie to te piny. pomoże ktos w znalezieniu ?

Opublikowano

To napisz nazwę płyty bo na zdjęciu nie widać. Ale i tak na samej płycie piny powinny być opisane a to nazywa się power sw.

Opublikowano

Bierzesz śrubokręt i dotykasz jednocześnie dwóch wystających kołków (pinów). Nie trzymasz ciągle, tylko zwierasz na chwilę.

Opublikowano

Za małe jest to zdjęcie żeby coś zaznaczyć. Zobacz w linku który dałem wyżej albo zrób zdjęcie tych wszystkich pinów na dole płyty.

Opublikowano

Chcesz spr czy spalony czy nie ?

 

Masz miernik i kawałek drutu ?

 

Zrób tak

czarny kabel to masa, obok niego jest kabel innego koloru, nie ma drugiego takiego

 

wlaczanie_01.jpg

 

Teraz weź drut i połącz obwód tak jak na zdjęciu

 

wlaczanie_08.jpg

 

Wentylator w zasilaczy powinien sie uruchomić. Jeżeli tak sie stało to zasilacz jest sprawny, wystarczy teraz tylko spr miernikiem na molex czy jest napięcie.

Jeżeli wiatrak sie nie włączy ani nie będzie napięcia na zasilaczy to znaczy że uszkodzony.

 

Przed zrobieniem tej czynności odłącz wszystki wtyczki wychodzące od zasilacza z podzespołów.

1378331621-U719057.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...