Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy opłaca się tworzyć taki serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie dodać. Jak można łączyć FreeBuild z Survivalem i wojnami Frakcji?

Przecież to nie ma sensu, ludzie ._.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

jak dla mnie bez sensu FB + survival ale jeszcze frakcje -.- jeszcze dodaj Hardcore :D hahah ale daj np na forum serwera ankiete i zobaczysz

Opublikowano

@up a jak będą chcieli op'a to też im dasz?

@topic zależy od slotów serwera, zrób ankietę na forum i już. chcą dostaną nie to nie. Nie słuchaj ludzi na mpc bo część z nich to (niestety) hejterzy.

Opublikowano

Co Ty nie pasuje wojny frakcji z FB.

 

Zrób freebuild sam bez frakcji, farmy, targowiska, rynek , hotele, autostrady a na pewno graczy będziesz miał :)

Opublikowano

@mrziomus

Ale wszystko ma swoje granice, pomyśl troszkę, że mój post nie trzeba rozumieć dosłownie jak to ty zrozumiałeś... chodzi mi o takie pierdułki wybór trybu gry itp, jakieś doradzanie w plugniach... ale racja, zrób jakąś ankietę czy cokolwiek.

 

@jaco

A nie wiesz, że istnieje taki plugin jak Multiverse - Core? Bo istnieje, pozwala na kilka światów i oddzielne eq w każdym...

Bez reklam fb

Opublikowano

Jakos mam 45 slotów Wszystko jest zaje@#$%#@$ dopracowane A graczy z 5-10

Reklamy na Mc-List Są , Na MPC jest , na innych forach tez sa I dupka



Czekam na odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...