Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

czy jest mod na weak pointy obejmujący każdy czołg ?


bocurkocur

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam :)

 

szukam moda na weak pointy który obejmie każdy czołg bo wgrałem sobie ten mod i są kolorowe czołgi ale

tylko V tiery , jak jest mod na weak pointy to bardzo proszę o link :)

Opublikowano

na niskie tiery nie ma hitzonow

 

@off

 

ja tych hitzonow nie mam, bo moim zdaniem szpeca gre...

 

wole widziec ladnie wygladajace czolgi a nie jakies kolorowe. a weakspoty latwo zauwazyc, dzialko, wlaz dowodcy, albo dolna plyta.

Age is just a number :)

Opublikowano

Jedną poradę mogę Ci dać. Jeżeli widzisz AT 8, a masz penetracje 100 lub mniej (do 80) to od przodu przebijesz go z palcem w du***. Strzelasz w tą "dobudówkę" z lewej strony (jeżeli jesteś ustawiony do niego przodem, to ta dobudówka będzie z lewej strony). Z przodu ta "dobudówka" ma 70 mm grubości, a z boku 50 mm. Z tyłu już nie pamiętam.

Opublikowano

Polecam po prostu nauczyć się, że w prawie każdy czołg wchodzą strzały w brzuszek ( dolna płyta na przodzie czołgu ) images3.jpg

oraz właz dowódcy, taki właz na wieży czołgu

wotscreens.jpg

 

 

 

Hitzone masz tutaj: http://playernotes.pl/2012/01/przeglad-dodatkow-do-gry-world-of-tanks/

HitZones Shaded v5.9(0.8.7) *Lemon

w e75 bym nie powiedzial ze w brzuszek wchodzi caly czas ;0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...