Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wybór dobrej karty graficznej w taniej cenie!


Drakenix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, mam do was wielką prośbę! A otóż: chciałbym zakupić kartę graficzną za gdzieś około 200-300 zł.Nie musi to byś super karta z przyszłością po prostu karta przy której będzie można pograć we fifę 13,14 swobodnie bez zakłóceń. Nie zamierzam grać w battlefield'y czy tam wiedzminy ,jak napisałem wyżej chcę kartę dobrą do płynnego pogrania we fifki czy coś tego wymagań pokroju ,w cenie która napisałem wyżej no i oczywiscie by ruszyła bez problemu na moim kompie smile.gif






Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 3 (2600.xpsp.080413-2111)

Language: Polish (Regional Setting: Polish)

System Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.

System Model: GA-MA69GM-S2H

BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG

Processor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.6GHz

Memory: 2046MB RAM

Page File: 1291MB used, 2648MB available

Windows Dir: C:\WINDOWS

DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

DX Setup Parameters: Not found

DxDiag Version: 5.03.2600.5512 32bit Unicode


------------

DxDiag Notes

------------

DirectX Files Tab: No problems found.

Display Tab 1: No problems found.

Sound Tab 1: No problems found.

Music Tab: No problems found.

Input Tab: No problems found.

Network Tab: No problems found.


--------------------

DirectX Debug Levels

--------------------

Direct3D: 0/4 (n/a)

DirectDraw: 0/4 (retail)

DirectInput: 0/5 (n/a)

DirectMusic: 0/5 (n/a)

DirectPlay: 0/9 (retail)

DirectSound: 0/5 (retail)

DirectShow: 0/6 (retail)


---------------

Display Devices

---------------

Card name: ATI Radeon HD 3400 Series

Manufacturer: Advanced Micro Devices, Inc.

Chip type: AMD Radeon Graphics Processor (0x95C5)

DAC type: Internal DAC(400MHz)

Device Key: Enum\PCI\VEN_1002&DEV_95C5&SUBSYS_01F41043&REV_00

Display Memory: 512.0 MB

Current Mode: 1280 x 1024 (32 bit) (60Hz)

Monitor: Monitor Plug and Play


ZAZNACZAM, IŻ W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI ROBIE FORMATA NA WINDOWS 7 A CO ZA TYM IDZIE ŚCIAGNA NAJNOWSZEGO DIRECTA I PS ; JUTRO JADE PO KOLEJNE 2 GB RAMU CZYLI BEDE MIAŁ 4 smile.gif

Bardzo dziekuje za wszelka pomoc!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Pojawił sie nowy probem... gdzie mam sprawdzic ile mam MHZ na Ramie ? bo sprawdziem programem CPU-Z i w memory a potem DRAM Frequency pisze mi ,że mam 325 MHZ czy rzeczywiście tyle mam czy źle sprawdzam ?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Po co ci mhz na ramie? W grach nie ma różnicy. Podaj tylko ten zasilacz

Bo mam już 1 slot zapelniony a jest to 2gb ramu 677mhz pc2-5300 i nie wiem jaki 2 kupić by sie zintegrowały ... bo kupiłem bezmyślnie 2 gb ale 800 mhz i nie odczytywało.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Elta? Nie kojarzę tej firmy, sprawdź czy tam na pewno piszę Elta , a nie przypadkiem DELTA

Bo się na tym wystarczająco nie znasz. Zagracasz dział takimi postami
Zasilacz jest markowy ale ma małą, moc, max do niego to GTS450, na styk wejdzie HD4870
Opublikowano

http://allegro.pl/xfx-ati-radeon-hd4890-niereferencyjne-chlodzenie-i3487448092.html
 

 

- radeon hd4890, lepsze chlodzenie wiec i pokrecisz, 190zl

 

http://allegro.pl/gigabyte-radeon-hd-6870-1gb-gv-r687oc-1gd-gw-17m-i3482233173.html
 

 

- radeon hd6870, mniej pokrecisz, nowsza, 20-30% wydajniejsza niz hd4890 ale drozsza (350zl)

 

Hd4870 kosztuja 150-250zl z allegro ale mniej wydajne niz 2 moje propozycje. Jak 300zl to total maximum ale pokrecisz to hd4890 jak mozesz doplacic zeby miec wieksza wydajnosc ale troche mniejsze oc i 50zl mozesz doplacic, to bierz hd6870

 

Jak znajdziesz sprawnego gtx480 w cenie do 350zl to bedzie jeszcze lepiej, ale wtedy tez zasilacz do wymiany. Zasilacz polecam

 

http://www.morele.net/zasilacz-corsair-vs-450w-atx-80-plus-120mm-wentylator-eu-version-cp-9020049-eu-527950/
 

 

(na allegro drozszy) ale nie wazne na co zmieniasz zasilacz tez zmien bo 300w to nie pociagnie zbytnio hd4870 przy obciazeniu 100% :(

 

Linki poza MPC dawajcie do Code!

//doxxx

Opublikowano

Okej dziekuje wam chłopaki! ,lecz teraz znowu... pojawił sie nowy problem ,bezmyślnie zainstalowalem windowsa 7 na dysk D bo na C nie moglem bo ponoc byl pelny... no i czy jest jakakolwiek możliwość odinstalowanai windowsa XP z dysku C bo mi bierze połowe miejsca na dysku biggrin.png

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

N

 

Sformatuj go

 

o i Gdy wchodze w

  1. Otwórz okno Zarządzanie komputerem, klikając przycisk Start4f6cbd09-148c-4dd8-b1f2-48f232a2fd33_818, polecenie Panel sterowania, pozycję System i zabezpieczenia i pozycję Narzędzia administracyjne, a następnie klikając dwukrotnie pozycję Zarządzanie komputerem.‌ 18abb370-ac1e-4b6b-b663-e028a75bf05b_48. Jeśli zostanie wyświetlony monit o hasło administratora lub potwierdzenie, wpisz hasło lub potwierdź.

  2. W lewym okienku w obszarze Magazyn kliknij pozycję Zarządzanie dyskami.

  3. Prawym przyciskiem myszy kliknij wolumin, na przykład partycję lub dysk logiczny, które chcesz usunąć, a następnie kliknij przycisk Usuń wolumin.

  4. Kliknij przycisk Tak, aby usunąć wolumin.

No i klikam usun to wyskakuje : "system windows nie może usunąć aktywnej partycji systemowej na tym dysku No a próbuje usunac dysk na którym mam zainstalowany XP a jestem na "7" :C

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...