Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Sposobu na rozpakowanie plików PC Fellance


kamos1602

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam sposobu na rozpakowanie plików na serwerze Fellance. Chodzi mi dokładnie o plik PC Jeśli ktoś kombinował i mu się udało to prosiłbym o pomoc, gdyż zależy mi na zrobieniu sobie braku odrzutu z konia. Pozdrawiam

 

@EDIT

 

Chcesz się teraz wybielić?! Kto edytował ten post usuwając rozszerzenie *.f przy pliku PC? To już szczyt chamstwa drogi modzie... post przed Twoją edycją wyglądał tak:

 

Witam, szukam sposobu na rozpakowanie plików na serwerze Fellance. Chodzi mi dokładnie o plik PC.f. Jeśli ktoś kombinował i mu się udało to prosiłbym o pomoc, gdyż zależy mi na zrobieniu sobie braku odrzutu z konia. Pozdrawiam

Novum.png

Opublikowano

Rozumiem, że wciskasz byle co, żeby tylko nabić posty. Ale akurat w tym wypadku nie ma to w ogóle związku z tematem, ponieważ napisałem, że szukam sposobu na rozpakowanie pliku PC.f a nie plików PC.eix i PC.epk. Serwer Fellance ma zabezpieczenia i dlatego założyłem ten temat. Następnym razem troszeczkę dokładniej czytaj posty użytkowników zanim coś napiszesz...

Novum.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...