Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Karta Graficzna pomocy.


DawidHard

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema nam do was pytanie, a więc karta graficzna mi się spaliła i nie wiem jaką dobrać odpowiednią płyta główna to: MSI K9N4 Ultra-F NF500, wcześniejsza karta graficzna jaką miałem to : GeForce 7300GT PCI-E 256MB. do 75 zł poszukuje jakąś.

 

Btw. Mam komputer z 2007 roku z komunii i chciałbym go troszkę podrasować do spokojnego grania w obecne gry co wyszły takie coś do lola, cube worlda minecrafta itp. mój sprzęt to:

Płyta główna: podałem

Grafa: spalona

Procesor: AMD ATHLON64/AM2 3500

RAM: DDR2 1GB z goodram chyba.

Zasilacz: DR-C350ATX firmy Deer. cena musi być jak najmniejsza. Nie znam się za bardzo na kompuerach więc piszcie troszkę zrozumialej. Każdą wypowiedź bardzo doceniam.

siw6.png


By Me.


Pomogłem? Łapka w górę !

Opublikowano

spróbuj znaleźć używaną HD4830/HD4850. Zasilacz bardzo słabiutki więc go też lepiej wymień na jakiegoś Fortona (50 zł)

PMK3yt4.png

Opublikowano

oke moja mama kupuje jutro jakaś kartę nie wiem jaki model za 200 zł to pewnie dobrą i do tego jakiś dopasowany zasilacz 500 W za ok 90 zł i jeszcze nie wiem czy do mojej płyty głównej będzie pasował jakiś procesor 2 rdzeniowy plus 1 kostka ramu 2 GB DDR2 co sądzicie o tym ?

siw6.png


By Me.


Pomogłem? Łapka w górę !

Opublikowano

Kupi pewnie zasilacz z czarnej listy i jakąś syfiastą kartę typu hd6670 2x mniej wydajną od twojej obecnej.

 

Za tą cenę radziłbym kupić używanego Chieftec'a 400-500W za kilkadziesiąt złotych (upewnij się że ma wtyczki PCI-E 6pin) oraz np. HD4870

Opublikowano

Moja mama kupiła zasilacz firmy Whitenergy PC power supply ATX 2.2 500 W za 100 zł. Karte graficzną Nvidia GeForce 210 1024 GB DDR3 HD DVI VGA za 160 zł i 2 GB ramu DDR2 z goodramu za 120 zł. Teraz Będzie ? Teraz obecnie piszę z komputera i zaraz wypróbuje go na 3d mark.

siw6.png


By Me.


Pomogłem? Łapka w górę !

Opublikowano

Zasilacz słabiutki, ale u twoj komputera pobiera malo pradu wiec sobie poradzi, bardzo zlaba karta graficzna na ktorej w nic nie pograsz ;)

lepiej bylo kupic jakiegos chiefteca/corsaira/fortrona 450w i uzywkę hd 4850/4870/gtx 260 i lepiej byś na tym wyszedl..

hohohehehohohihihehehohohuhu

Opublikowano

Długo się nie pocieszyłem, w lola da radę ?

EDIT: a jak bym troszkę podkręcił tą kartę ?

siw6.png


By Me.


Pomogłem? Łapka w górę !

Opublikowano

Podkrecic podkrecisz i da sporo, w lolu etc sobie bez problemu poradzi ale mozesz pomarzyc o bf3, crysise 3 etc xD

hohohehehohohihihehehohohuhu

Opublikowano

@up takie gry mnie nie pociągają ja wole Minecraft, LoL, Cube World World of Tanks itp :D

siw6.png


By Me.


Pomogłem? Łapka w górę !

Opublikowano

Minecraft na 7600gt ma ok 50fps więc na tej co kupiłeś na pewno pójdzie. Z cube world będzie ciężko. Lepiej było podać budżet i byśmy ci dobre częsci dobrali....

Opublikowano

@up i dobrze a tak propo do składania kompa to narazię muszę poczekać na przypływ gotówki mojej, bo to była kasa mojej mamy i do niej nie dociera, że coś jest lepsze a nie bo nowe więc mam trudne życie, w dodatku nie moge grac przy niej ...

siw6.png


By Me.


Pomogłem? Łapka w górę !

Opublikowano

Właśnie wyczytałem, że mój zasilacz "whitenergy" jest na czarnej liście, muszę go wymieniać ??

siw6.png


By Me.


Pomogłem? Łapka w górę !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...