Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jaka klasa na Ravi.eu


Xxbos99xx

Najłatwiejsz klasa na Ravie.eu  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Jak? klas? na Ravi.eu Gra si? naj?atwiej

    • Wojo Body
      0
    • Wojo Mental
      0
    • Sura WP
      1
    • Sura BM
      0
    • Szaman Smok
      0
    • Szaman Heller
      0
    • Ninja Archer
      0
    • Ninja Dagger
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko

 

Chciałbym się zapytać jaką postacią najlepiej by mi się grał tak żeby była dobra pvp i jednocześnie exp

 

Wynagradzam LIKE

 

Piona

Opublikowano

NAJLEPSZA klasa na Ravia.eu to SURA WP / WOJOWNIK BODY

na 86lvlu na wyzynie Surką WP jest bajeczny DROP ;p

Zycie jest jak szachy - raz bijesz konia , a raz pchasz krolową : )

Opublikowano

 

NAJLEPSZA klasa na Ravia.eu to SURA WP / WOJOWNIK BODY

na 86lvlu na wyzynie Surką WP jest bajeczny DROP ;p

 

 

Chodzi mi również o to ,żeby grać od Zera

 

Bo wiesz wbić 86 to nie banał :P

Opublikowano

   

 

Chodzi mi również o to ,żeby grać od Zera

 

Bo wiesz wbić 86 to nie banał :P

Ale to nawet dobrze sie sklada, bo na Wpku nie musisz miec super eq zeby ubijac praktycznie kazdego metka ;] , skille powoli powbijasz, eq zrobisz i wkoncu wbijesz 86 ( a wierz mi ze jak wbijesz np daggera 86lvl , to sie zalamiesz to na wyzynie nie ogarniesz) ; p

 

 

w 100% polecam Ci gre WP;)

Zycie jest jak szachy - raz bijesz konia , a raz pchasz krolową : )

Opublikowano

 

Ale to nawet dobrze sie sklada, bo na Wpku nie musisz miec super eq zeby ubijac praktycznie kazdego metka ;] , skille powoli powbijasz, eq zrobisz i wkoncu wbijesz 86 ( a wierz mi ze jak wbijesz np daggera 86lvl , to sie zalamiesz to na wyzynie nie ogarniesz) ; p

 

 

w 100% polecam Ci gre WP;)

 

 

A takie pytanie jak mam zdobyć pelerynki na małym lvl bo pelerynki po 5kk a takiej kasy 1 2 nie zarobie przecież

I to jakieś sposoby ,żeby zarobić też na małym lvl

Opublikowano

Ja ci polecam woj body. Postać nie potrzebuje dobrego eq bo dmg zawdzięcza dla aury miecza oraz atak speed i szybkosc ruchu dla berka. Możesz mieć broń +0 i to nic strasznego ale na bodym musisz mieć dużo defa. Oraz woj body w pvp dopiero wymiata na 70+ z słabym eq. z pro eq to 50+

 

@up metki w m2 i dropienie broni na 30 lvl na bestach i na piekielnych potem od 50 metki na sohan i od 70 metki w piekle i od 80 metki w red lesie

Mój pro złomek:

 

Procesor: Intel Pentium Dual-Core E5300 2.66 ghz | Karta graficzna: Asus Radeon HD 4350 | Mobo: Foxconn G31MX | RAM: 2gb ddr2 | Monitor: 1280x960 PnP | Zasilacz: Delta 300W

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...