Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Większa ilość metinów możliwych do odpalenia


Anonymous.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, moje pytanie:
Co zrobić, by odpalić jak najwięcej metinów na raz - pod dropy (na pasku)?

Moje config:
WIDTH 800
HEIGHT 600
BPP 16
FREQUENCY 60
SOFTWARE_CURSOR 0
OBJECT_CULLING 1
VISIBILITY 1
MUSIC_VOLUME 0.000
VOICE_VOLUME 0
GAMMA 1
IS_SAVE_ID 0
SAVE_ID 0
PRE_LOADING_DELAY_TIME 20
DECOMPRESSED_TEXTURE 0
VIEW_CHAT 0
ALWAYS_VIEW_NAME 0
SHOW_DAMAGE 0
USE_DEFAULT_IME 0
SOFTWARE_TILING 2
SHADOW_LEVEL 0

Do tego używam Odkurzacza i CCleaner'a. Mam ustawiony wygląd windowsa na win98 - najmniejsze zużycie ramu i CPU.
Co mógłbym zrobić jeszcze? Po polecacie?
Pozdrawiam, polecą +.

123

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zależy jaki masz sprzęt.

Podaj parametry :)

Sprzęt nie ma nic do rzeczy... odpalam sobie na lajcie 8 metinów, bf3 na ultra full fps. Chodzi o to, co można zrobić, aby odpalić ich jeszcze więcej.

123

Opublikowano

tak jak napisales, ze wlączasz Bf'a i 8 metinow , moze poprostu zrezygnuj z bfa i wlaczysz kolejne kilka metkow.. ;> ?

Zycie jest jak szachy - raz bijesz konia , a raz pchasz krolową : )

Opublikowano

Wyłącz wszystkie programy. Nie odpalaj nawet przeglądarki , niech tylko chodzą w tle metki i powinno wystarczyć na jeszcze kilka .

(Po co piszesz tyle ref'ów ? :To że nikt nie pisze nie oznacza że nie widać tego tematu . Refresh możliwy po 24h jak coś. )

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

Koleś, nie wiem co chcesz osiągnąć, ale jak już piszesz do nas o pomoc, to precyzuj pytania. Podaj specyfikacje komputera, powiedz co się dzieje jak odpalisz więcej, podaj temperatury oraz zużycie ramu/procesora.

 

Pozdrawiam.

Potrzebujesz strony internetowej? Pisz śmiało, jestem do waszej dyspozycji. (Jedyna możliwość zapłaty to pieniądze (przelew, SMS, doładowanie), innej nie przyjmuje i nawet nie masz co pisać).

Opublikowano

Możesz zmniejszyć rozdzielczość w grze, zminimalizować mgłe(fog).

Może także pomóc gamebooster, gdyż on odciąży ci pamięć ram poprzez wyłączenie crapu z twojego systemu.

Gre uruchamiaj w okienkach.

Wyłącz programy działające w tle.

 

Ja osobiście tych metinów mogę włączyć KILKA.

Kiedyś tu na mpc komuś nagrałem takie demko.

 

Opublikowano

Boże... czy wy nadal nie skumaliście? Nie chodzi o to, jakiego mam kompa czy coś...

Mam kompa bardzo dobrego, ale chodzi o to - co mogę zrobić, aby odpalić jeszcze więcej metinów?

Coś typu - zmniejszenie mgły, granie na fullscreanie, minimalna rozdzielka itp.

Macie jeszcze jakieś pomysł?

123

Opublikowano

KURWA CZŁOWIEKU, co za tępa dzida.

Ale powiedz kurwa co się dzieje gdy chcesz odpalić te więcej M2, nie da się?

Potrzebujesz strony internetowej? Pisz śmiało, jestem do waszej dyspozycji. (Jedyna możliwość zapłaty to pieniądze (przelew, SMS, doładowanie), innej nie przyjmuje i nawet nie masz co pisać).

Opublikowano

Po pierwsze i najważniejsze włącz mgłę oraz wyłącz cienie

Po drugie ustaw rozmiar ekranu metka na 600x800

Po trzecie wyłącz wszystkie zbędne programy które masz uruchomione

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Po pierwsze i najważniejsze włącz mgłę oraz wyłącz cienie

Po drugie ustaw rozmiar ekranu metka na 600x800

Po trzecie wyłącz wszystkie zbędne programy które masz uruchomione

Kolega wyżej pisał o boosterze - programy wyłączone.

W temacie dałem moje całe config, więc jak widać - mam wszystko wyłączone i dobrze ustawione - tak sądzę.

 

KURWA CZŁOWIEKU, co za tępa dzida.

Ale powiedz kurwa co się dzieje gdy chcesz odpalić te więcej M2, nie da się?

Odpalam ileś tam metinów i po jakimś czasie mam zużycie procka 100%. Da się coś zrobić, aby jeszcze bardziej zmniejszyć jego zużycie?

123

Opublikowano

Kolega wyżej pisał o boosterze - programy wyłączone.

W temacie dałem moje całe config, więc jak widać - mam wszystko wyłączone i dobrze ustawione - tak sądzę.

 

Odpalam ileś tam metinów i po jakimś czasie mam zużycie procka 100%. Da się coś zrobić, aby jeszcze bardziej zmniejszyć jego zużycie?

W metkach wyłącz nazwy, ukryj czat.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

W metkach wyłącz nazwy, ukryj czat.

Zrobiłem tak, ale dzięki za udzielenie się.

Jakieś inne pomysły, jak zmniejszyć zużycie szczególnie procka?

 

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że zużycie zwiększa się z czasem po odpaleniu danego metina, jego czasem bycia ukrytym na pasku.

Gdy nie ruszam go przez jakiś czas i po jakimś czas włączę go - przedtem działał ukryty na pasku - ekran jest czarny i wszystko jest maksymalnie zlagowane.

Da się coś zrobić, aby ograniczyć ten efekt, zmniejszyć go?

123

Opublikowano

Zrobiłem tak, ale dzięki za udzielenie się.

Jakieś inne pomysły, jak zmniejszyć zużycie szczególnie procka?

 

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że zużycie zwiększa się z czasem po odpaleniu danego metina, jego czasem bycia ukrytym na pasku.

Gdy nie ruszam go przez jakiś czas i po jakimś czas włączę go - przedtem działał ukryty na pasku - ekran jest czarny i wszystko jest maksymalnie zlagowane.

Da się coś zrobić, aby ograniczyć ten efekt, zmniejszyć go?

Nie minimalizuj metinów.

Odsuń je gdzieś obok czy schowaj metina pod metina.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Nie minimalizuj metinów.

Odsuń je gdzieś obok czy schowaj metina pod metina.

Ale w takim wypadku musiałbym grać "w oknie", nie pogorszy to sprawy? Bo z tego co wiem - gra na fullscreanie jest bardziej "wydajna".

123

Opublikowano

Ale w takim wypadku musiałbym grać "w oknie", nie pogorszy to sprawy? Bo z tego co wiem - gra na fullscreanie jest bardziej "wydajna".

Odpal metki w oknie, wręcz na pewno będzie mniej Ci lagować + metiny mniej procesora Ci zabiorą.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Nie graj na full screen'ie , to pogorszy sytuacje . Spróbuj przeczyścić sobie kompa ze zbędnych śmieci , tak aby jak najmniej było uruchomionych procesów.

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

Nie graj na full screen'ie , to pogorszy sytuacje . Spróbuj przeczyścić sobie kompa ze zbędnych śmieci , tak aby jak najmniej było uruchomionych procesów.

Ok, jutro spróbuję tak zrobić. Na dzisiaj spadam.

Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły - piszcie, polecą lajki. ;)

 

PS

Jutro rozdam all like - limit poszedł.

123

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...