Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Elsword] Podmiana dubbingu w Elsword(każda wersja)


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

 


Wiem, że był już taki temat, ale autor nie podał skanu, był tam także link do konkurencyjnego forum.

Co to jest JPatcher?

JPatcher to program do zmiany dubbingu na jedną z tych wersji językowych:

Japoński

Koreański

Angielski

Niemiecki

Chiński

Polski

Stworzony przez Keldona.

Instrukcja użycia:

1. Pobieramy program.

2. Wrzucamy do folderu z grą.

3. Uruchamiamy, wybieramy język i pobieramy go.

4. Klikamy "Patch to game". Jeżeli chcemy, aby gra się załączała po każdym uruchomieniu programu, zaznaczamy "Always patch on Start Up".

5. Gotowe!

Download:



http://speedy.sh/vAsCy/JPatcher.exe"]http://speedy.sh/vAsCy/JPatcher.exe

 

Skan:



https://www.virustotal.com/sk/file/a4addd95f8d3a3a2044e30bc1acaa9957b5e25856ae0fc9432bde37be7d3cf14/analysis/1376818712/


Dziękuję Miszczowi za ocenzurowanie linku do konkurencyjnego forum!

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Od wczoraj chyba nie działa, patcher podmienia mi już pliki.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Polski jest xD?

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Opublikowano

mi nie działa ten plik to nie jest chyba na 32 bit

Mam Windows XP 32 bit i mi działa ;)

 

Spróbuj uruchomić parę razy, mi wyskakuje błąd z frameworkiem(nawet po reinstallu) kilka razy przy włączaniu :P

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Czyli na polski dubbing juz się podmienic nie da?

Nie, program ustawia język biorąc oryginalne pliki, a póki nie ma języka polskiego na polskim serwerze, to także nie będzie w programie.

 

Szczerze, to nie wiem co Was tam tak ciągnie do tego polskiego, mi się nie podoba XDDD

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Nie działa ;/ Nawet gdy wyłączyłem ogółem odinstalowałem i dalej nic nie dochodzi do 2/16 i pyk Framework -,- Denerwuje mnie to bo teraz na polskim jest niemiecki .Chcęęęę Koreana >; ;; Wie ktoś co mogę zrobic?

Opublikowano

Nie działa ;/ Nawet gdy wyłączyłem ogółem odinstalowałem i dalej nic nie dochodzi do 2/16 i pyk Framework -,- Denerwuje mnie to bo teraz na polskim jest niemiecki .Chcęęęę Koreana >; ;; Wie ktoś co mogę zrobic?

 

 

Chociażby zainstalować najnowszego frameworka?

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Wstaw oryginalny JPatcher, nie edytowany, bo w tym miszczu nabija sobie wyświetlenia profilu, i ciągle wyskakują zapytania o javascript gdy klikniesz info.

Δ ( ͡º ͜ʖ ͡º)  ಠ_ಠ Δ

 
Opublikowano

Ostatnio wyszła aktualizacja i dostępny jest również polski dubbing. Polecam!

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Polski dubbing już jest? Jeśli tak nie jest zbugowany? bo gdzieś czytałem że tam jakieś problemy sa

Zbugowany, ja mam dalej niemiecki po zmianie na polski ;_;

QtiV6xY.gif

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Klaus, mógłbyś mnie pokierować? Po pobraniu japońskiego dubbingu nic się nie dzieje, mimo, że wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcją. Wkurza mnie już polski elsword o niemieckim dubbingu...

Opublikowano

Jak wspomniałem, kierowałem się od początku do końca zgodnie z instrukcją, przed odpaleniem gry było sprawdzanie plików i podmieniały na siłę te "właściwe".

EDIT: OK działa, przepraszam za kłopot i serdeczne dziękI!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...