Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

na ilu fps będzie mi chodzić assasin brooterhood


kosiarz120

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam mał problem nie wiem na ilu fps będzie chodzić assasin bo mam zamiar go kupić wiem że wejdzie ale niebęde wydawać kasy jak on mi będzie chodzić na 20 fps i tutaj pytanie na ilu będzie chodzić fps ten assasin brooterhood

a i mój komputer

 

procesor INTEL PENTIUM D 2,66GHz
grafika HD 1024MB ATI RADEON HD 5450 gniazdo hdmi!
pamięć 1024
dysk 260gb MAXTOR
płyta główna GIGABYTE GA-945GCMX-S2
zasilacz 420watt BE COOL
Opublikowano

naprawde ???



no to pacz jakie so wymagania assasin brooterhood

 

 

Minimalne wymagania:

System operacyjny: Windows XP/Vista/Windows 7
Pamięć: 1,5 GB (Windows XP), 2 GB (Windows Vista/Windows7)
Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz/AMD Athlon X2 64 2,4 GHz
Karta graficzna: obsługująca Shader Model 3.0, 256 MB RAM
Miejsce na dysku: 8 GB



jeszcze do kompa mam zamiar dodać 2 gb ramu

Opublikowano

Jaki masz zasilacz? Odkręć bok obudowy i powinna być naklejka na zasilaczu, bo jeżeli to będzie jakiś chińska zasiłka to lepiej zmienić na jakiegoś fortona 350W lub corsair vs 450 ;]

PMK3yt4.png

Opublikowano

Sklep wciśnie ci znając życie gorszy zasilacz i jeszcze dadzą ci kartę z serii GT. Odkręć obudowę i zobacz jaki masz zasilacz. ;)

PMK3yt4.png

Opublikowano

Informatyk to pojęcie względne, może to być informatyk co robi strony (web developer, webmaster etc) itd. Najlepiej to podaj markę zasilacza.

PMK3yt4.png

Opublikowano

Jest to zasilacz z czarnej listy, na początku zmień zasilacz na jakiegoś Fortona 350W za 50 zł lub Corsair VS450 za 130 zł. Bo jak będzie nowa karta graficzna to może się spalić coś :)

PMK3yt4.png

Opublikowano

Tak, kup słownik. Miłego używania nowej karty graficznej na tym pseudo zasilaczu. Jak się będą pojawiać artefakty itp. to nie płacz. Najpierw kup zasilacz.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Tak ram ale potem ZASILACZ a na końcu karta graficzna. Ale zasilacz musi być z pewnej firmy typu Corsair, SilientumPC, Aerocool, Forton, Thermatlake itd.

PMK3yt4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...