Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Elsword] PŻ Setu czyli jak wejść na plansze?


Breejg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dawno nie pisałem poradników więc proszę wyrozumiałość ;]

Dodam że niektóre zdjęcia są z Angielskiego Elsworda ( UK )

"ŚREDNI POZIOM PRZEDMIOTU" Z CZYM TO SIĘ WIĄŻE?

1. Jak wygląda ŚREDNI POZIOM PRZEDMIOTU i co to jest?

2. Dlaczego nie mogę wejść na plansze!?

1. Jak wygląda ŚREDNI POZIOM PRZEDMIOTU i co to jest?

ŚREDNI POZIOM PRZEDMIOTU jest w górnym prawym rogu ekranu naszej postaci :

8xcx.jpg

(Na PL nazywa się to "Średni Poziom Przedmiotu")

Potrzebujemy go żeby wejść na daną planszę lub "SD*"

Na "SD" potrzebujemy 70 na norm a na "Hell" potrzebujemy 85,

oczywiście tylko jak dobieramy jak mamy grupę 4 osobową nie potrzebujemy tego.

Zdobyć można go na wiele sposobów :

1. Ulepszyć eq.

Kiedy ulepszamy eq zwiększa nam się przyrost "PŻ SETU"

2. Wyslotować eq.

Czyli powsadzać duale** lub magiczne kamyki.

3. Zdobyć lepsze eq.

Im mamy lepsze eq tym więcej mamy "ŚREDNI POZIOM PRZEDMIOTU"

2. Dlaczego nie mogę wejść na plansze!?

Ponieważ możesz mieć za małe pż setu lub masz na sobie eq do pvp.

Wygląda to tak :

do5q.jpg

Mam nadzieje że rozumiecie co to "ŚREDNI POZIOM PRZEDMIOTU"

Słowniczek :

"SD" - Secrect Dungeons (Lub Sakra Devman)

"Duale" - podwójne kamyki które dają bardzo dobre sloty.

W niektórych zostawiłem "pż setu", ponieważ by nie pasowało "średni poziom przedmiotu"

tumblr_ok78drcWS41vehwx3o1_500.gif

Opublikowano

Dokładnie wiesz kiedyś jak jeszcze nie było tego na PL (grałem na KR) to nazwaliśmy to "pż setu". Ale w sumie dobra uwaga zmienię na prawidłowy ;]

tumblr_ok78drcWS41vehwx3o1_500.gif

Opublikowano

Fajne nie wiedziałem, ale szczerze nie rozumiem na kij dali takie coś. Mnie najbardziej irytuje teraz to, że np jak kogoś zapraszam do grupy słabszą osobę to nie mogę dobierać, bo "nie spełnia wymagań", a dobieranie te odrazu działa, strasznie dziwnie to wszystko zrobili ;p

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Elsword] PŻ Setu czyli jak wejść na plansze?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...