Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki serwer zrobić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dooooobry wieczór! Mam do was takie pytanie.Jaki zrobić serwer na 30slot?! Hardcore czy Survival+frakcje ?? Piszcie! Aby te komentarze były dobre ROZUMIESZ TO ROZKAZ :D i napisz dla czego taki serwer zrobić! Piszcie i liczę na dobre komentarze.


Ogłoszenia Parafialne!

Najlepiej piszcie Plusy i minusy serwera HardCore czy serwer Survival+Frakcje (gildie)


Za najlepszą odpowiedz fajna i dobrze opisania to Daje aż 2-3 Like! Do dzieła

Opublikowano

Sv+Factions

 

Wady:

- co drugi serwer ma ten typ

- spstaje sie bardzo nudny

- era factions mija

- mnóstwo cheaterów

Plusy

-prostota wykonania

 

HardCore

 

Wady:

-Mała ilośc graczy

-popyt dla 10 latków

-ciagle skargi na stratę eq

 

Plusy

-Malo serwerów

-Prostota wykonania

 

 

Polecam HardCore.

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Up dzięki masz Likę ale po czekam na inne wypowiedzi

Jeśli macie inne pomysly na serwer 30slot Piszcie I ŻEBY TE WASZE POMYSŁY BYŁY ZAJE**FAJNE !

Opublikowano

Ani to, ani to.

30 slotów to za mało na Survival, tym bardziej na hardcore. Zrób sobie jakiegoś FB/PvP. ;)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Survival/Frakcje za dużo takich serwerów
HardCore Większość co ma premium gra u skkf'a a reszta na mchc więc dużo osób nie będzie grać

Jakiś serwer na modach buildcraft itp

Opublikowano

HardCore

+ pieniądze z unbanów

+ frajda z gry

+ więcej graczy

+ możliwość wprowadzenia

autorskich wtyczek, pluginów

+ gra na edycje

 

- jest wiele takich serwerów.

 

Survival

+ czysta gra

+ taki serwer wypala tylko w wersji oldschool

 

- ogrom takich serwerów

- nie są poszukiwane.

Opublikowano

Więc mówicie ze sSv+Frakcje oraz HardCore tez nie wypali to jakieś macie inne pomysły co przyciąga dużo ilość graczy?

Opublikowano

Nie bede opisywal plusów i minusów tych 2 typów serwerów ale radze ci zrób sv+frakcje bo jak zrobisz naprawde dobry serwer dla graczy-nie za latwy i tez nie podbiegajacy pod hardcore to ludzie będąd wchodzili na ten serwer i będa sie cieszyli ze wreszcie znaleźli serwer dla siebie. Tyle ode mnie.

Lat: 16
Nick: Imzymiere

Zbuduje spawn na twój serwer or something xDpisz pw

Opublikowano

Ja proponuje SV+Frakcje jeżeli ładnie zmodyfikujesz server będzie pełny.

Zalety:
Pieniądze z VIP
Mało cziterów bo jest prosto
W 2godziny nawet zrobisz taki server
..

To moja opinia

Serwer Minecraft !
Survival+Frakcje ! DROP&EXP ze STONE

IP:neyoncraft.yfun.pl

Opublikowano

Survival+Frakcje to syf... jest masa takich serwerów... i każdy pada po kilku dniach, Albo z powodu z małej ilości graczy albo z nudzenia się tym trybem rozgrywki, Ja polecam na 30 Slotów FreeBuild albo Role-Play, Na takich serwerach jeśli będą ciekawie urozmaicone gracze będą grali na pewno z wielką chęcią!

Opublikowano

Z tych dwóch Hardcore. ;)

Chociaż i tak hardcore na 30 slotach mija się z celem. Wejdzie na serwer jedna gildia 30 osobowa i full serwer. xD

Opublikowano

jaki wy byście serwer wybrali na tyle slot? Piszcie

Na tyle slotów, to nawet bym serwera nie zakładał, ale jak chcesz. Wolałbym uzbierać więcej pieniędzy i zainwestować w więcej slotów.

Ale jak już masz coś robić to dobry freebuild, tylko, żeby nie było nawalone pełno zbędnych pluginów.

surprise motherfucker


 

Opublikowano

Tak myślę nad FreeBuild oraz Role-Play piszcie plusy i minusy tych serwerów

Odpadają serwery Sv+frakcje oraz Hardcore

Opublikowano

A co wy na to aby na 30slot zrobić serwer PvP ??

PvP? Niee. Nic w tym fajnego, wychodzisz i się nawalasz, poza tym pełno tego, czasy świetności PvP przeminęły, a FreeBuild co raz mniej, szczególnie dobrych. ;-)

Opublikowano

To Pisać plusy i minusy FreeBuild

"Pisać". Uwielbiam taką grzecznościową formę zwracania się do drugiej osoby... ;-)

Co do plusów ciekawy serwer, duża ilość graczy, przy dobrze ułożonej ekonomii na serwerze można troszkę zarobić. Minusy? Nie każdemu odpowiada ten typ. ;-)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

RolePlay? Niee, raczej nie. ;>

Mało byłoby graczy, większość nie ogarniałaby nawet o co chodzi. :c

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...