Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra Skyblock! [NonPremium][NonHamachi][Dedyk][Spolszczone pluginy][Autorskie pluginy]


Kamil155

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nick w minecraft: Adis123

wiek: 15 lat

czy kradniesz swojej drużynie?: nie

posiadasz mikrofon?: tak

czy będziesz nagrywał z serwera?: nwm może

drużyna red/blue?: Obojętnie :)

Opublikowano

 

nick w minecraft: Adis123
wiek: 15 lat
czy kradniesz swojej drużynie?: nie
posiadasz mikrofon?: tak
czy będziesz nagrywał z serwera?: nwm może
drużyna red/blue?: Obojętnie :)

Dodany do blue

 

@down dodany ale nie możesz być liderem bez mikrofonu.

Opublikowano
nick w minecraft:Harger

wiek:14
czy kradniesz swojej drużynie?:Nie

posiadasz mikrofon?:Nie posiadam , Posiadałem wiem ze bez tego mam 10 % ze mnie przyjmiecie ale prosze :) szybko pisze i nadążam :)
czy będziesz nagrywał z serwera?:Nie chyba nie :P

drużyna red/blue?:red

coś o sobie:Witam jestem Łukasz Mam 14 lat jestem Ograniety gram w mc ok 2 lat :)
czy chcesz być liderem drużyny którą wybrałeś? jeśli tak napisz dlaczego: Nie chce byc :D

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

nick w minecraft: Nashum

wiek: 15 lat
czy kradniesz swojej drużynie?: nie kradne
posiadasz mikrofon?: nie

czy będziesz nagrywał z serwera?: nie mam nanału
drużyna red/blue?: blue

Opublikowano
nick w minecraft:Gierkomaniak2762

wiek:15

czy kradniesz swojej drużynie?:No pewnie że... nie

posiadasz mikrofon?:TAG

czy będziesz nagrywał z serwera?:No pewnie że... nie

drużyna red/blue?:blue

coś o sobie:Jestem Patryk mam 15 lat lube placki, ale nie smażone takie prosto z miski lubie je zlizywać z łyżki :3

czy chcesz być liderem drużyny którą wybrałeś? jeśli tak napisz dlaczego:nie



Aha jak będzie mało typa na start nie gram :3

Opublikowano

@up no weż przestań chce do blue do redów jak się zkonczą miejsca w blue :3 nie chce być sam z 13 latkiem

Opublikowano

Zagrałbym ale 1.5.2 >:|

ponieważ na 1.6.2 są lagi tak samo jak się wypije miksturę siły już się jest koxem

 

@down 12.. i co z tego? ważne że ogarnięty.

Opublikowano

 

@up no weż przestań chce do blue do redów jak się zkonczą miejsca w blue :3 nie chce być sam z 13 latkiem

Właściciel serwera ma 11 lat więc wiesz..

Opublikowano

@up no chyba ty masz 11 lat...

Mnie możecie przenieść do red , a go weźcie do blue -.- Mi tam obojętnie , ważne aby się dogadać z drużyną :)

Opublikowano

@up no chyba ty masz 11 lat...

Mnie możecie przenieść do red , a go weźcie do blue -.- Mi tam obojętnie , ważne aby się dogadać z drużyną :)

ok jeśli chcesz to masz przeniosłem cię

Opublikowano
nick w minecraft:szokko

wiek:16

czy kradniesz swojej drużynie?:nie

posiadasz mikrofon?:narazie nie

czy będziesz nagrywał z serwera?:możliwe zobaczymy czy mi się spodoba rozgrywka

drużyna red/blue?:blue,zresztą obojętnie ;)

coś o sobie:Jestem pomocny,gram od 1.7.3,lubię mechanike samochodową,gram w noge interesuje się komputerami

czy chcesz być liderem drużyny którą wybrałeś? jeśli tak napisz dlaczego:Nie chcę,wystarczy że bd mógł zagrać na tym serwerze ;)

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

ponieważ na 1.6.2 są lagi tak samo jak się wypije miksturę siły już się jest koxem

 

@down 12.. i co z tego? ważne że ogarnięty.

 

I czemu kłamiesz? Na 1.5.2 są lagi a na 1.6.2 nie. Ponieważ 1.5.2 ma stare biblioteki lwgj.

 

A potki siła można to zablokować magicznym pluginem combatlog.

 

@antywarm

 

Zagrałbym ale... 1.5.2... Nie liczcie ze po 2 dniach będą pełne drużyny.

579571423327107377857.png


Opublikowano

I czemu kłamiesz? Na 1.5.2 są lagi a na 1.6.2 nie. Ponieważ 1.5.2 ma stare biblioteki lwgj.

 

A potki siła można to zablokować magicznym pluginem combatlog.

 

@antywarm

 

Zagrałbym ale... 1.5.2... Nie liczcie ze po 2 dniach będą pełne drużyny.

 

okej to serwer będzie na 1.6.2.

Opublikowano

 

nick w minecraft:szokko
wiek:16
czy kradniesz swojej drużynie?:nie
posiadasz mikrofon?:narazie nie
czy będziesz nagrywał z serwera?:możliwe zobaczymy czy mi się spodoba rozgrywka
drużyna red/blue?:blue,zresztą obojętnie ;)
coś o sobie:Jestem pomocny,gram od 1.7.3,lubię mechanike samochodową,gram w noge interesuje się komputerami
czy chcesz być liderem drużyny którą wybrałeś? jeśli tak napisz dlaczego:Nie chcę,wystarczy że bd mógł zagrać na tym serwerze ;)

Dodany do red.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...