Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gry i nie tylko. Sposób na zarobek.


Wilku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pochwalonyyy...

Chcę z Wami podyskutować na temat zarabiania "realnych" pieniędzy. Dziś przeczytałem artykuł gracza Diablo III że zarabia na marży z chinczykami jakoś 1.5 tysi. euro miesięcznie. Chcę się Was zapytać w jaki sposób można zarobią w grze i nie tylko.

Opublikowano

Można zarobić na Metinie.Albo grając,albo zakładając dobry serwer.Z tego są spore zarobki.

Tak masz rację, ale jest to bardzo kłopotliwe jeśli chodzi o stawianie serwera + błędy = dobry technik + zabezpieczenia Teraz priv nie są stabilne. Metin2 odpada.

Opublikowano

Tak masz rację, ale jest to bardzo kłopotliwe jeśli chodzi o stawianie serwera + błędy = dobry technik + zabezpieczenia Teraz priv nie są stabilne. Metin2 odpada.

na diablo III da rade zarobic sprzedajac itemki na ah za realne pieniadze o innym sposobie nie slyszalem

Age is just a number :)

Opublikowano

Możesz iść zbierać maliny, jagody, truskawki, grzyby. Za koszyczek 5zł. I hajs się zgadza ;)

A w grze to yangi w metku na allegro ;D Lub zostań sławnym youtuberem ;d

QuadCore Intel Core 2 Quad Q8200, 2333 MHz (7 x 333) Acer EQ35M ATI Radeon HD 4890 1GB HIS Tacens Radix III 720W Hynix 2GB GoodRam 2GB DDR2 Zalman Z9 Plus Hitachi HDS721616PLA (153 GB) Hitachi HDT725040VLA (372 GB)


Opublikowano

No nie wiem, jak nie gry to idź szukać pracy u jakiś ludzi w polu, 8 złotych na godzinę i hajs się zgadza po czasie.

 

Możesz na Metku zarobić, wychodzi nowy serwer, ładujesz ze 100 złotych w IS'a, napierdzielasz topkę, robisz pro eq, kosisz wszystkich = czysty zarobek po sprzedaniu konta/eq. Najlepiej tak na hardach grać, ja sam na Balmorze dorobiłem się 500+ złotych na konto w banku, kilka doładowań 30zł/50zł, kilka smsów 23/30zł w ciągu jednego miesiąca - ZA SAME YANGI.

1378238828-U336505.png

Opublikowano

Nawet w grach przeglądarkach(o ile są dosyć sławne) możesz zarobić sprzedając w nich konto innej osobie.Niestety, na niektórych stronach/grach jest to zakazane ;)

Można też(jak już ktoś powiedział) zarabiać tworząc serwery do gier a w nich "VIP" i połowe z tego dajesz na utrzymanie serwera, połowe dla siebie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...