Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie expić 79lvl mental (miejsce w grocie)


ziomek63785

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam 1220 obrony z silnym i roskami + mega mount

800-900 ataku z roskami i dowodzeniem

35% średnie w trucie

60% na diabły

26% na strzały

13k hp

6% na miecze

8% unik ciosów

 

+ 8% bonusów z kryształu energii

 

buffy po 30% + roski na krytyk, przeszywke (nie pdoam dokłądnie ile %, bo ich jeszcze nie zrobiłem ale mam składniki)

Biolog ukończony (na ten lvl).

 

Z alchemii nie dojdą bonusu, bo ich nie mam.

 

Prosiłbym o dokładne wskazanie komnaty i po ile grupek brać.

edit:

proszę brać pod uwagę iż obrona dla mentala to rzecz święta, dowód:

 

edit2:

mapki ponumerowane jak byscie chcieli :)

 

v1

ymirred6.png

v2

46fcaec6b98962669448d34dec9b2e1b.jpg

Opublikowano

Lepiej bedzie Ci expic w v1 niz w v2

w v1 spot na golema h

jak wchodzisz do groty v1 to idz tą ścieżka w lewo i ciągle prosto :)

58121063168705213211.png

Opublikowano

 

Lepiej bedzie Ci expic w v1 niz w v2

w v1 spot na golema h

jak wchodzisz do groty v1 to idz tą ścieżka w lewo i ciągle prosto :)

 

A nie za mało dmg? :P

Tak czy siak na golemach będę musiał przesiedzieć, bo jesczez misji pamiętnik legendy nie zrobiłem :)

Opublikowano

  

A nie za mało dmg? :P

zbierz grupke golemow (nawet cały spot)

bij je ze skilli ,a potem do rogu i dobijasz :)

 

jakbyś miał buffka to byłoby lepiej :)

 

w v1 bier spot 24

58121063168705213211.png

Opublikowano

 

zbierz grupke golemow (nawet cały spot)

bij je ze skilli ,a potem do rogu i dobijasz :)

 

jakbyś miał buffka to byłoby lepiej :)

 

w v1 bier spot 24

Mam buffa (napisałem to 0_O)
Opublikowano

Komnaty 39,40,41,42,43.Tam masz seatou,powinieneś ładnie dać radę.Jeśli nie,możesz próbować wcześniej,na golemach,lub mieszanych spotach.

Opublikowano

Ok, to najpierw będę expił na golemach, bo musze wykonać tą misje "pamiętnik legendy" i spróbuje bez mounta (-150defa) na te setau :)

Oczywiście poszły + za posty, które mi pomogły :))

 

@UP

Masz na myśli v1?

Opublikowano

na golemach dobij 86. mentalem nie pociągniesz bez poli na setaou, btw jeszcze coś na blok ciosów ;] helm od 60 najlepiej i tarcza w miarę dobra

Opublikowano

mentalem nie pociągniesz bez poli na setaou

Kolejny ciemny bodziak/wp'ek

Oczywiście, że dam radę ale muszę mieć lepsze dmg, a abs starczy ^^ i obrone do min. 1400 dobić.

No i te biologi na 92/94 ;D

 

P.S.

Już nie dużo brakuje mi ytang na ostatni itemek do groty i ci nagram jak będę expił w tym momencie i po dobiciu dmg i obrony;]

 

Aaaa i krytyka z buffem (nie licząc rosek) będę miał 80+% ;D (a jescze rski to już szał ;D)

Opublikowano

Grałem mentalem na pl i wiem ze exp na golemach jest beznadziejny expilem na 3xpd i z 78 do 80 zeszlo mi 3 dni nie polecam!

Najlepiej idz na ziny obojetnie jaki spot najlepiej na poli a jak nie masz poli p to z buta tez ujdzie po 2-3 grupki exp miod mozesz tak expic spokojnie do 86

Jak masz od kogo pozycz buff a 40+% bo 30 to za malo jesli chodzi o setaou i jak najwiecej na blok ciosu (feny+9, kd uchylenia+4, tarcza 15 blok)

Opublikowano

 

Grałem mentalem na pl i wiem ze exp na golemach jest beznadziejny expilem na 3xpd i z 78 do 80 zeszlo mi 3 dni nie polecam!

Najlepiej idz na ziny obojetnie jaki spot najlepiej na poli a jak nie masz poli p to z buta tez ujdzie po 2-3 grupki exp miod mozesz tak expic spokojnie do 86

Jak masz od kogo pozycz buff a 40+% bo 30 to za malo jesli chodzi o setaou i jak najwiecej na blok ciosu (feny+9, kd uchylenia+4, tarcza 15 blok)

buffa będę szkolił (błogo do p i pomoc smoka do g1),a poli mam na g3-g7 ale strasznie nie wchodzą te księgi i są strasznie drogie ^^
Opublikowano

Przetestowałem spot w v1 numer 24 oraz troszkę trudniejszy 23 i jaki wynik?

Cały spot mało co mi zrobił ^.^ Szybko zeszło im hp, bez dodatkowych rosek, buffów itp. ;D Miałem 900 deffa oraz 800-900 dmg

Czas na trudniejszy spot z golemami :)) (info dam w edit)

 

 

EDIT:

Z bufami ledwo co uciągłem połowe b. dużego spota zwykłych setau (miałem duże lagi, także przetestuje potem reszte)

Ładny drop ;D

Pż im szybko leciał :)

Spróbuje cały spot ubić, jak mi się uda to jade na ziny :)))

Opublikowano

ja to polecam bic ziny na poli, exp imo duzo lepszy niz przy powolnym expie na golemach

g5nrqj.jpg


Chejter na emeryturce


Zapraszam na servery : ConcordiaMT2 [Najepszy Hard], Alistria [Najlepszy Medium/Easy]


Nie polecam servera : Ravia.eu


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...