Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

sterownik wygasł ale odzyskał sprawność


PaBlO10xD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Tak jak w temacie, nie wiem o co wgl z tym chodzi monitor mi sie wyłączy czarny ekran i zaraz wyskakuję mi sterownik wygasł ale odzyskał sprawność i tak ciągle denerwuje mnie to bo nie mogę nic robić nieraz mi nawet sie całkiem wyłączy i musze resnąć kompa.
Proszę o pomoc.

;((((((

Opublikowano

Kręciłes kartę lub zasłabł zasilacz.

 

@edit

 

Masz za słabe napięcie w mV na rdzeń karty.

 

Zasilacz wymień

ale wcześniej było dobrze jak to mogło naglę przez zasilacz ?

Opublikowano

Za słaby zasilacz i nie daje odpowiedniego napięcia dla karty przez co może się spalić. Sam tak kiedyś miałem. Gry się zacinały i nagle ten błąd wywalało. Karta do wyrzucenia była.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Najnowsze sterowniki zainstalowane?

 

Podaj specyfikację komputera

chyba tak nie mam pewności

chciałbym ci podać specyfikację ale jak odpalam program EVEREST Home Edition to pojawia sie niebieskie tło i jakieś napisy xD

 

chyba tak nie mam pewności

chciałbym ci podać specyfikację ale jak odpalam program EVEREST Home Edition to pojawia sie niebieskie tło i jakieś napisy xD

powoli rozwala mnie to ...

 

chyba tak nie mam pewności

chciałbym ci podać specyfikację ale jak odpalam program EVEREST Home Edition to pojawia sie niebieskie tło i jakieś napisy xD

 

powoli rozwala mnie to ...

ale kartę graficzną mam Nvidia Geforce 8500 gt

Opublikowano

No to pobierz najnowsze sterowniki do swojej karty. Jak nie pomoże to karta na śmietnik wraz z zasilaczem.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...