Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wydobyć ikony z jakiegoś TeamSpeak


Kamil<3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lepszy i szybszy sposób, to nie jest żaden haczyk, program jest autorstwa jednego z użytkowników forum teamspeak'a.

Jest to plik jar przypięty wewnątrz pliku exe, tak więc nie ma powodów do zmartwień, po uruchomieniu pliku exe, automatycznie wyszukuje TeamSpeak 3 cache. Następnie sprawdza wszystkie plik pamięci podręcznej oraz robi kopie wszystkich ikon do folderu na pulpicie.

Download:
 

http://www.mediafire.com/download/37tuyvy98kco1rr/Teamspeak+3+Icon+Extractor.exe

Scan:

https://www.virustotal.com/pl/file/b83f8a8bc0c416e0afc6d60b1822f1ef537caef1214f1a5ec4813c0616da9f9c/analysis/

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

zmienilem nazwe tym programem i dalej to samo, niemoge wgrac ikonek bo wyskakuje blad selected icon file is too large. the maxiumum allowed file size is 0 kB

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ma ktoś download do ExtraRenamer ? bo nigdzie nie mogę znaleźć 

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

@Manna;3
Wujek google zawsze pomocny:

https://www.google.pl/search?q=ExtraRenamer&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=NrnKVISAMoG0U_7fgrAG

Osobiście od siebie polecam FileNamer jest naprawdę prosty w obsłudze nawet kilka postów wyżej dodałem screen'a jak go używać. :)

 

@kacperiszko spróbuj programem FileNamer (wpisz tą fazę w google) jest dużo lżejszy i łatwiejszy w obsłudze :).
Dodajesz tylko folder z ikonkami i zmieniasz rozszerzenie masz tu screen'a jak należy to wykonać.

 

725381421755301992255.jpeg

Postępuj według podanych przeze mnie kroków:
1. Wybierz folder z ikonami

2. Zaznacz "zmień rozszerzenie" następnie w polu rozszerzenia wpisz "png"

3. Wciśnij przycisk zmień nazwy plików z listy i zaczekaj kilka sekund na zmianę rozszerzenia :).

Opublikowano

dzięki, szukałem ale albo co znalazłem to było jakieś gówno albo mnie przenosiło na jakąś chińską stronę xDD

 

a jeszcze pytanie czemu z pewnego tsa jak chciałem pobrać ich wszystkie rangi mają z 50+ to mam tylko 12 ?

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

no pare razy pousuwałem itd i mam :DD najsowo 

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dobry poradnik

a tu macie prostu skrypt ktory nalezy wrzucic do folderu z ikonkami zeby zmienic ich rozszerzenie bez zadnego programu

wystarczy go uruchomic i wszystkie pliki zmieni na rozszerzenie png

 

http://www8.zippyshare.com/v/8eWYAJ0l/file.html

 

skan

 

https://www.virustotal.com/pl/file/e2c4edbc55ae054b75475d1b4794b4f300874e3d5bab4e24bdd1abe1b58024aa/analysis/1424010807/

xlyvtk.jpg

Kocham mpcforum.pl!!!
 

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mega fajny poradnik z dnia na dzień zawsze czegoś nowego można się nauczyć . Tylko jest taki mały problem, bo te zdj co dodałeś już nie działają.

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Dla mnie ten poradnik był nie przydatny , ponieważ sxreeny nie działają.Proszę o Pomoc!!

 

 

 


 


Dla mnie ten poradnik był nie przydatny , ponieważ screeny nie działają.Proszę o Pomoc!!

 

 

 


 


Dla mnie ten poradnik był nie przydatny , ponieważ screeny nie działają.Proszę o Pomoc!!

 

 

 


 


Dla mnie ten poradnik był nie przydatny , ponieważ screeny nie działają.Proszę o Pomoc!!

 

 

 


 

Opublikowano

Dosyć, że się chamy nie reklamują na innych serwerach to będą jeszcze podpierdalać ikonki...

Jeden ostatnio był i się bezczelnie pytał czy może sobie wyciągnąć ikonki  na swój serwer,,

Cebulactwo nie zna granic..

lubie-to-png.png

Opublikowano

Także w programie YaTQA wbudowana jest opcja wyciągania ikon. Wystarczy kliknąć na zakładkę TS3 Client Files i wybrać serwer, z którego chcemy wyciągnąć ikonki.

710d06459c2c00760bdfeed7aef4581e.png

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

@1361622928-U485574.pngmajkelinho22

 

Możliwe, że byłeś już kiedyś na tym serwerze i folder z tymi ikonami jest gdzieś niżej.

 

Usuń wszystkie foldery z folderu "cache" po czym wejdź na dany serwer.

Tylko, ja mam usunięte wszystkie foldery z cache i jak wchodzę na jakiś serwer to mi się nie zapisuje nic ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...