Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Aktualnie dzialajace bugi/udogodnienia gry


lepytko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bug na logowanie

1. zaloguj sie przd godzina 0.00 czyli przed rozdaniem codziennej nagrody

2. poczekaj do godziny 0.01 lub troche puźniej

3. otwórz fidllera

4. weź remov all

5. simulate modem speeds jest to w zaklatce roles i zjeżdżasz na sam dół

6. brekpoint

7. odswieź strone

8. wejdz do fidlera i powiel o 20 razy

9 odzacz brekpoint

10 kliknij resume

 

Bug na kasztele jak cos ja ci moge zbugowac

http://www.mpcforum.pl/topic/974385-bug-kasztele/

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

możesz mi z bugować Armaty i kasztele

 

wejdz w zakladke kup perly i tam sobie rozbudujesz kasztele i armaty ile wsadzisz tyle masz myslisz ze kazdy bedzie bugowac za free to jestes w bledzie chcesz grac to graj ale uczciwie

Opublikowano

guwno posiadasz poblokowane sa na armaty i kulki. jak masz chociasz 1 armate wiecej niz stan to cie nie zaloguje na mape morza a jak zaladujesz wiecej na mapie moza to ci salwe ujmuje a nie dodaje.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dostajemy za 2 x to co dostajesz za codzienne logowanie

nie wiem jak Wy ale ja bez używania fidlera dostaję po północy perełki i kryształy x 2

Opublikowano

Bug na logowanie

1. zaloguj sie przd godzina 0.00 czyli przed rozdaniem codziennej nagrody

2. poczekaj do godziny 0.01 lub troche puźniej

3. otwórz fidllera

4. weź remov all

5. simulate modem speeds jest to w zaklatce roles i zjeżdżasz na sam dół

6. brekpoint

7. odswieź strone

8. wejdz do fidlera i powiel o 20 razy

9 odzacz brekpoint

10 kliknij resume

 

Bug na kasztele jak cos ja ci moge zbugowac

http://www.mpcforum.pl/topic/974385-bug-kasztele/

mozesz mi zbugowac kasztele

Opublikowano

Bug na logowanie

1. zaloguj sie przd godzina 0.00 czyli przed rozdaniem codziennej nagrody

2. poczekaj do godziny 0.01 lub troche puźniej

3. otwórz fidllera

4. weź remov all

5. simulate modem speeds jest to w zaklatce roles i zjeżdżasz na sam dół

6. brekpoint

7. odswieź strone

8. wejdz do fidlera i powiel o 20 razy

9 odzacz brekpoint

10 kliknij resume

 

Bug na kasztele jak cos ja ci moge zbugowac

http://www.mpcforum.pl/topic/974385-bug-kasztele/

kolego ale ty wiesz ze bez fidlera tez daje x2?:D x2 dostaje to konto ktore zostalo jako pierwsze na danym kompie zalogowane reszta zalogowanych kont na danym kompie dostaje tylko x 1 wiec darmo sie meczysz tym fidlerem:D

Opublikowano

Nie wiem jak u was ale ja mam czasem tak ;) rzadko bo rzadko ale sie takie cus zdarza :)

2013-09-19 00:01:05

Otrzymałeś bonus za logowanie: kryształy (1 szt.)

2013-09-19 00:01:05

Otrzymałeś bonus za logowanie: kryształy (1 szt.)

2013-09-19 00:01:05

Otrzymałeś bonus za logowanie: 200 pereł

200 Perły 2013-09-19 00:01:05

Otrzymałeś bonus za logowanie: 200 pereł

200 Perły 2013-09-19 00:01:05

Otrzymałeś bonus za logowanie: kryształy (1 szt.)

2013-09-19 00:01:05

Otrzymałeś bonus za logowanie: kryształy (1 szt.)

2013-09-19 00:01:05

Otrzymałeś bonus za logowanie: 200 pereł

200 Perły 2013-09-19 00:01:05

Otrzymałeś bonus za logowanie: 200 pereł

200 Perły

Opublikowano

Nie wiem jak u was ale ja mam czasem tak ;) rzadko bo rzadko ale sie takie cus zdarza :)

 

2013-09-19 00:01:05

Otrzymałeś bonus za logowanie: kryształy (1 szt.)

2013-09-19 00:01:05

Otrzymałeś bonus za logowanie: kryształy (1 szt.)

2013-09-19 00:01:05

Otrzymałeś bonus za logowanie: 200 pereł

200 Perły 2013-09-19 00:01:05

Otrzymałeś bonus za logowanie: 200 pereł

200 Perły 2013-09-19 00:01:05

Otrzymałeś bonus za logowanie: kryształy (1 szt.)

2013-09-19 00:01:05

Otrzymałeś bonus za logowanie: kryształy (1 szt.)

2013-09-19 00:01:05

Otrzymałeś bonus za logowanie: 200 pereł

200 Perły 2013-09-19 00:01:05

Otrzymałeś bonus za logowanie: 200 pereł

200 Perły

to działa na kazdym koncie,wystarczy sie zalogowac przed północa i po północy kliknąć na głównej obojetnie co,nawet home,daje na tyle kont ile masz zalogowanych,daje codziennie,jeśli zalogujesz konto o godz 0.00 to da pojedyńczo,trzeba sie zalogowac przynajmniej o 23.59,mam 3 konta i w 3 przeglądarkach daje x2

Opublikowano

to działa na kazdym koncie,wystarczy sie zalogowac przed północa i po północy kliknąć na głównej obojetnie co,nawet home,daje na tyle kont ile masz zalogowanych,daje codziennie,jeśli zalogujesz konto o godz 0.00 to da pojedyńczo,trzeba sie zalogowac przynajmniej o 23.59,mam 3 konta i w 3 przeglądarkach daje x2

 

 

Ale ja nie mowilem o tym jak sie to robie..tylko ze wpada mi czasem x4 a nie x2

Opublikowano

 

dla 3 krysztalow i 600 perel siedziec do polnocy ..... :)

dla kajaka to dużo :) 600perel bez prędkości i podwajacza to nawet 10-15min zbierania a krysztalki się przydają na talenty

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...