Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Plytta glowna


gigakeks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry pisze ten temat na szybko i na lapku wiec sorry za bledy jak co.

 

Padla mi plyta glowna i pan ze sklepu zaproponowal mi taka Asrock czy jakos tak G31M-GS R2.0 Co o niej myślicie? proszę o szybko odp.

TrevorekS_eqsxspq.jpg


Pomogłem? Daj like. To nic nie kosztuje  B) 

Opublikowano

A za ile możesz kupić tą płytę? Jeśli w miarę nie wiele to możesz kupić, ale i tak lepiej by było zmienić platformę.

Opublikowano

250 chyba a za cale podlaczenie on chce 300 to co? chyba wezme nie?

TrevorekS_eqsxspq.jpg


Pomogłem? Daj like. To nic nie kosztuje  B) 

Opublikowano

Bez sensu. Jak chcesz to kup jakąś najtańszą płytę za 100-150zl. A tak to zbieraj na zmianę całej platformy. Np. tu masz tanią płytę www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=12613338#12613338 .

Opublikowano

Hehehhe mowcie do mnie 'po polsku' cala platforma czyli? Pracy nie mam wiec nie zarabiam a pewnie jakbym zbieral to dopiero za rok bym już se pewnie uzbieral.

TrevorekS_eqsxspq.jpg


Pomogłem? Daj like. To nic nie kosztuje  B) 

Opublikowano

Hehehhe mowcie do mnie 'po polsku' cala platforma czyli? Pracy nie mam wiec nie zarabiam a pewnie jakbym zbieral to dopiero za rok bym już se pewnie uzbieral.

Zmiana platformy czyli zminana płyty głównej łącznie z procesorem i pewniw pamięcią ram. Bo obecnie masz starą podstawkę lga775 na którą od dawna nic nowego nie ma i nic nie bedzie. I zamiast płacić 300zl na coś co i tak jest stare lepiej dołożyć trochę i przejść na lga 1155 co będzie znacznie bardziej opłacalne. A jak nie masz więcej pieniędzy to kup najtańszą płytę byle wszystko działało. Zobacz tą płytę z linku be jest znacznie tańsza a także lepsza.

Opublikowano

Chce wymienic sama plyte glowna i stwierdzam ze tej co ten pan mi proponuje nie biore. Chce wymienic sama plyte bez calej platformy jaka

 

proponujecie plyte?

TrevorekS_eqsxspq.jpg


Pomogłem? Daj like. To nic nie kosztuje  B) 

Opublikowano

Moj sprzet :

Karta graf: Asus Hd 4870

Proc- Intel (nie pamietam jaki) 2.8 ghz

kosci ram: 2x kingstone 1gb = 2gb ram

zasilacz gps ab 500wat chyba

TrevorekS_eqsxspq.jpg


Pomogłem? Daj like. To nic nie kosztuje  B) 

Opublikowano

No a czym sie wgl roznia te za 200-240 od tych tanszych za 50> ? jaka mam gwarancje ze za 50 sie nie popsuje ZNOWU?? A tak moze kupie lepsza firmowa i podziala lepiej moze dluzej...??

TrevorekS_eqsxspq.jpg


Pomogłem? Daj like. To nic nie kosztuje  B) 

Opublikowano

chce tylko zebyscie mi powiedzieli czy to dobra plyta glowna czy nie TYLE :)

TrevorekS_eqsxspq.jpg


Pomogłem? Daj like. To nic nie kosztuje  B) 

Opublikowano

Tylko ze chce kupic tylko NOWE A nie UZYWANE :)

TrevorekS_eqsxspq.jpg


Pomogłem? Daj like. To nic nie kosztuje  B) 

Opublikowano

A czy ona bedzie odtwarzala DirectX 11? aLBO 12?

TrevorekS_eqsxspq.jpg


Pomogłem? Daj like. To nic nie kosztuje  B) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...