Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sposób Na Fishbota Żeby Nas Nie Zbanowali


StanikVip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio dostałem bana za łowienie na fishbocie i stąd moje pytanie jaki macie dobry sposób żeby was nie zbanowali

Oczywiście za pomoc 5

Opublikowano

Ostatnio łowiłem na kompletnym zadupiu xD a gm mnie zbanował za fb!!

może jest jakiś bot który sam ewentualnie odpisuje kiedy gm podejdzie lub jakiś alarm że jak ktoś podejdzie albo napisze do mnie to mnie obudzi xD

Opublikowano

Nie łowić? ^^

regl.png

Tak userzy MPC dbają o regulamin! ^^

Co kryje spoiler?

 

Jeszcze troszke!

Zaraz będzie koniec.

Żartuje!

Prawie już prawie!

iiii....

Chciało Ci się klikać? o_O

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Heh to ja już łwoie dosyc dużo wiec napsize co i jak:

- Najlepiej na odludziach

- Nigdy w dzień

- Unikaj właczania FB w weekend

- Nie chwal sie, na Polskim Metinie nie ma ludzi którym możesz zaufać.... - Wpadłem tak raz.... ze niby nie mam, nic ale rozmowa tak zeszla że wkoncu wyszlo ze mam FB a za 2h przybył GM....

 

Co do FB to aktualnie mam pełno przerobek tego ze SCARA ale w najbliższych dniach przerobie go jeszcze....

Narazie sam wywala farby, zabija rybki, wystawia farby w miescie po 10k :-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...