Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Runda 1][Grafika] Golden Holder vs Heniuś


Julietta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kategoria: Grafika
Podkategoria: tapeta
Temat: magia
Dodatkowe informacje: -
Termin składania prac: - do 16.08.2013
Termin głosowania na nadesłane prace: -
3 dni od wystawienia prac.

Prace wysyłamy mi na PW.

Opublikowano

Praca nr 1:

 

28530349233850391167.png

 

Praca nr 2:

 

8s4c.png

 

Wzór głosowania:

 

 

[praca_1]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się to i to...
[praca_2]<- (możemy zostawić puste lub coś dopisać - co nam się nie podoba itd.)

Głosy bez dodania opinii itp. nie będą brane pod uwagę, w skrajnych przypadkach nagradzane warnem.

Opublikowano

[praca_2] <- głosuję tutaj, ponieważ praca jest lepsza od pracy pierwszej, w tej pracy lekko odstają kontury postaci (białe kreseczki na przykład nad głową ;f)

[praca_1] Czy to selena gomez? Really?

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

[praca_2]<- w porządku oświetlenie, całokształt dobrze się prezentuje. ciekawie, klimatycznie. dlatego też głos na tę pracę. :)

Opublikowano

[praca_1] <- Bardziej przypodobała mi się kolorystyka i myślę, że jest bardziej ścisłe z tematem magii. Obie prace są podobne, ale jednak ładniejsza jest ta praca.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

 

[praca_2]<- głosuję tutaj, ponieważ jest ładniejsza :x

[praca_2]<- Nie podoba mi się ten Cień i Gomez ;_;

pQpMCv9.png

 

 

[praca_2] < bo jest pr0, szkoda ze render ujowo wyciety przy kapturze XDD

3KIpGJ1.gif

Opublikowano

Każda z prac to istna tapeta z tapety, aż przykro patrzeć... No ale:

[praca_2]<- Mimo wszystko lepiej zachowany klimat, dużo bardziej odpowiada tematyce.

Opublikowano

[praca_1] - Podoba mi się dużo bardziej od drugiej. Render bardziej dograny oraz bardziej pasuje do tematyki. Ale ogólnie obie prace są na wysokim poziomie :)

Opublikowano

[praca_1]- Moim zdaniem praca jest mega fajnie dobrana kolorystycznie i jest bardziej estetyczna. Jak pisał kolega UP fajne prace i widać, że chłopaki mają zdolności. Aż sobie ustawię na tapetę ;d

Opublikowano

[praca_1]- Moim zdaniem obie tapety są piękne jednak ta praca bardziej mi się przypodobała jeżeli chodzi o render, bo tła są prawie takie same

Opublikowano

[praca_1]Podoba mi się bardziej niż praca 2, ale z trudem podjąłem tą decyzję bo prace są super

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...