Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Skrypt na zwiększenie damage snieżki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

on right click with stick:

shot a snowball

 

Prawdopodobnie zadziała na rzucanie sniezkami z patyka, nie sprawdzone(jestem na telefonie) jak uda mi się zrobić z damagem to dan editka

Opublikowano

@UP

To twoje nie zadziała ponieważ jest błąd w wyrazie 'shot' powinno być przez 2 'o'. Ja zapytałem się na forum skrypt po angielsku czy ktoś może pomóc to zrobić, może pomogą :D

 

Kod na strzelanie patykiem bez damagu

on rightclick with a stick:
	shoot snowball

//edit

Poszukałem jeszcze dobrze i znalazłem

on rightclick with a stick:
	shoot snowball

on shoot:
	if shooter's tool is a stick:
		set {weapon.%projectile%} to stick
on damage:
	projectile is a snowball
	if {weapon.%projectile%} is stick:
		set damage to 3 #W tym wypadku to 3 oznacza serca a nie hp

Daj +


  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

A umiał byś tak zrobić że po strzale zabiera śnieżkę z EQ?

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Opublikowano

A umiał byś tak zrobić że po strzale zabiera śnieżkę z EQ?

Proszę

on rightclick with a stick:
	shoot snowball

on shoot:
	if shooter's tool is a stick:
		set {weapon.%projectile%} to stick
on damage:
	projectile is a snowball
	if {weapon.%projectile%} is stick:
		if player has snowball:
			set damage to 3 #W tym wypadku to 3 oznacza serca a nie hp
			remove snowball from player
		if player doesn't have snowball:
			send "&cBrak amunicji!"

Powinno działać.

Opublikowano

Niestety nie działa po reloadzie skryptow wyskakuje taki blad:
[skript] Encountered 4 errors while reloading the config and all scripts!

 

Ale jak usune ten tekst co dodales do skryptu to pisze ze dobrze zrelodowalo.

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...