Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Własny Launcher + Autoupdater W 101% :)


TraDeus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ej a kiedy zrobisz ten luncher dla wszystkich?? bo ja bym taki chcial... nie wiem chcesz gm na serwie??

Opublikowano

ej a kiedy zrobisz ten luncher dla wszystkich?? bo ja bym taki chcial... nie wiem chcesz gm na serwie??

 

Hehe czyli widze próbowałeś coś rozkminić z tego kodu, ciężko ale da się.

 

Launcher ogólny udostępnie jak skończe prace nad swoim serwerem.

 

GM nie chce podziekuje ;) za dużo odpowiedzialności na swoim już mam.

 

Postaram się jutro ale co z tego wyjdzie to zobaczymy.

 

Pozdrawiam. TraDeus

Opublikowano

Hehe czyli widze próbowałeś coś rozkminić z tego kodu, ciężko ale da się.

 

Launcher ogólny udostępnie jak skończe prace nad swoim serwerem.

 

GM nie chce podziekuje ;) za dużo odpowiedzialności na swoim już mam.

 

Postaram się jutro ale co z tego wyjdzie to zobaczymy.

 

Pozdrawiam. TraDeus

 

 

no wiem jaka to odpowiedzilanosc :D mam serwa :D jak chcesz zaoszczedzisz pare godzin roboty http://www.mpcforum.pl/topic/102411-pliki-insomnii/page__st__20__gopid__659211entry659211 i pozniej seobie zwieksz lub zmiejsz exp i git :D u mnie wszysciotko dziala. a ztego kodu nic nie rozumiem :P probowalem cos am ale nic nie dzialalo :) ale i tak dzieki wielkie

Opublikowano

no wiem jaka to odpowiedzilanosc :D mam serwa :D jak chcesz zaoszczedzisz pare godzin roboty http://www.mpcforum.pl/topic/102411-pliki-insomnii/page__st__20__gopid__659211entry659211 i pozniej seobie zwieksz lub zmiejsz exp i git :D u mnie wszysciotko dziala. a ztego kodu nic nie rozumiem :P probowalem cos am ale nic nie dzialalo :) ale i tak dzieki wielkie

 

Świeżutki launcher zrobiony, dałem w osobnym topicu żeby się nie zasypał pod postami tutaj.

 

Jest dość uogólniony i myśle że pasuje do każdego serwera, wyglądem sugerowałem się z naszego pl'a oraz dodałem progress bar z aktualizacji ;)

 

Pozdrawiam, TraDeus.

Opublikowano

a moglbys podac link bo jakos nie moge znalesc, a i jestes spoko :D dzieki bardzo

Opublikowano

launcher sciagniety z unfair-gamers i autor tego tematu podal ze to jego własnosc.

 

link do oryginalnego tematu tego updatera:

http://www.unfair-gamers.com/forum/Thread-AutoIt-Source-Autopatcher?page=1

Opublikowano

launcher sciagniety z unfair-gamers i autor tego tematu podal ze to jego własnosc.

 

link do oryginalnego tematu tego updatera:

http://www.unfair-gamers.com/forum/Thread-AutoIt-Source-Autopatcher?page=1

 

Kamer chyba źle doinformowany jesteś ;)

Pierwotne źródło dałem w linku

http://www.cheatforge.net/community/discussioni-metin2-server-privati/48723-relase-metin2-autopatcher-source.html

, i dodałem do niego funkcję. Najpierw sprawdz funkcję

AutoPatcher'a z

http://www.unfair-gamers.com/forum/Thread-AutoIt-Source-Autopatcher?page=1

I porównaj z moim, a potem komuś utrudniaj życie ...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

 

TraDeus w do jakiej aplikacji wkleić ten kod źródłowy ? Bo w Visual Basic 6 poprostu go nie rozpoznaje i mi wyświetla błąd składni.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Ten autopatcher nie jest jego :) Jest z ragezone, oto co znalazłem w kodzie po dekompilacji:

$MASALAH = GUICtrlCreateLabel("Salah Folder !", 304, 416, 89, 17)

To chyba nie po naszemu, c'nie? Lub autor:

WinClose($LAUNCHERTITLE & " RAN LAUNCHER by R.U.S.H")

Data dodania patchera by R.U.S.H:

18-05-08

http://forum.ragezone.com/f528/share-launcher-w-auto-patch-source-code-400084/

Data dodania przez TraDeusa:

Napisano 15 styczeń 2010 - 01:17

 

Więc on zbija śmietankę za R.U.S.H'a ;) Wiem, że odkopałem, ale to trzeba jakoś wyjaśnić. To jest po prostu spolszczony launcher.

Opublikowano

Bardzo fajny Launcher i Autopatcher na pewno skorzystam.

sygnanew.jpg

1286652807u198706.pngPiszę poprawnie po polsku.Spróbuj też , to nie trudne

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...