Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jak schakować punkty/transfer na chomikuj


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możesz to zrobić lecz tylko Ty będziesz widzieć efekt i mimo tego, że będzie pisało o kilku GB na Twoim koncie to i tak nie ściągniesz więcej niż przed zabawą :)

Opublikowano

takie rzeczy jak transfer na chomiku są zapisane w bazie danych z przypisem do konta , nie schakujesz tego - zmienisz tylko wygląd , to samo możesz zrobić jeżeli ściągniesz wygląd strony i zmienisz sobie ręcznie krótko i na temat nie da rady

Opublikowano

Można, odrobina wiedzy i znajomości protokołów, trochę czasu i masz. Sam czasem dopasowuje w ten sposób 100-300 tyś punktów

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Można, odrobina wiedzy i znajomości protokołów, trochę czasu i masz. Sam czasem dopasowuje w ten sposób 100-300 tyś punktów

Jesli tak to podziel sie tą wiedzą :D

66603082608911692451.png

Pomogłem daj LIke ;p

Opublikowano

Wy na pewno nie macie, na takim syfie jak windows nie da się nic praktycznie zrobić. Podstawą jest porządny i stabilny unix i programy do niego. Wątpię by ktokolwiek na forum dysponował tym systemem

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Wy na pewno nie macie, na takim syfie jak windows nie da się nic praktycznie zrobić. Podstawą jest porządny i stabilny unix i programy do niego. Wątpię by ktokolwiek na forum dysponował tym systemem

Widze znaffca uzywający Backtracka :)

Nie pomagam na PW, od tego macie forum!!!

 

#PHP-things

 

 

08FMpDu.png

 

Opublikowano

pokaż mi osoby na forum mające unixa przynajmniej najprostszego Open Solarisa , to nie Linux czy Backtrack , tylko system z którego one się tylko wywodzą

 

@UP znawca ?

w życiu nie odpaliłem jeszcze Backtrack by go użyć w jakikolwiek sposób , na co dzień pracuje na Solarisie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Up.

Nie musisz się jarać unixem.

Jak tak to udowodnij nam, że sobie wbijasz tyle transferu, podaj może swojego

chomika i daj free transfer na pusty folder, np. 20GB-100GB

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Przestańcie wiecie to po prostu bzdura nie da się nic hackować wszystkie dane są zapinawe u nich na serwerze i nie istenie takie coś jak "hach" Może jedynie zmieni Ci wizualnie, ale co z tego?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...