Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

czy taki laptop jak na 2011 jest dobry?


homeg3289

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Windows 7 Home Premium 64-bit SP1

CPU AMD A6-3410MX

Ram 6,00GB DDR3 @ 665-666-667 MHz (roznie pisze)

Plyta glowna Hewlett-Packard 3590 (Socket FS1)

grafika

ATI AMD Radeon HD 6520G (HP)

ATI AMD Radeon HD 6750M (HP)

dysk twardy 596GB Hitachi HTS547564A9E384 SATA Disk Device (SATA)
Opublikowano

Podałbyś dokładny model laptopa a nie podajesz specyfikację i to taką ubogą...

wlasnie model laptopa to ja nieznam.

jadyne co ja wiem to Pavilion dv6

Opublikowano

 

Windows 7 Home Premium 64-bit SP1

 

CPU AMD A6-3410MX

 

Ram 6,00GB DDR3 @ 665-666-667 MHz (roznie pisze)

 

Plyta glowna Hewlett-Packard 3590 (Socket FS1)

 

grafika

ATI AMD Radeon HD 6520G (HP)

ATI AMD Radeon HD 6750M (HP)

 

dysk twardy 596GB Hitachi HTS547564A9E384 SATA Disk Device (SATA)

Dobry jest do internetu,stron www,oglądania filmów VGA...

My vocation is to build a farm in Texas...


2719581-texas-farm-wiatrowych.jpg


Opublikowano

No to musisz szukać programami typu everest nazwe laptopa.

nic nie znalazlem co sprawdza model laptopa :p

tylko same parametry daje.

Opublikowano

uruchom - > dxdiag > i tam masz "Model Systemu" tam powinien być model laptopa a na ekranie na dole po prawej lub na górze po prawej nie masz napisane ?

1378331621-U719057.png

Opublikowano

uruchom - > dxdiag > i tam masz "Model Systemu" tam powinien być model laptopa a na ekranie na dole po prawej lub na górze po prawej nie masz napisane ?

tylko hp Pavilion dv6 netbook i nic wiecej.

Opublikowano

Ehh informatycy... to Pavilion dv6 jest model tego laptopa.

 

Laptop nienajdający sie do nowszych gier. Max BFBC2 na średnich.

napisalem u gory ale pyta sie o dokladny model.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...