Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Gry strategicznej o dobrej destrukcji


Matkimen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, darmowe są dosyć lipne, szukam DOBREJ GRY - bardziej II wojna światowa lub jakies z nowoczesności, w takich darmowych grach sa najczesciej mikroplatnosci ;(

Opublikowano

Niezłe tytuły widzę , ale paru brakuje np. :

bllizkrieg 2 , w pierwszą nie grałem , ale 2 b. dobra i trudniejsza niż Coh np. dlatego , że masz w czołgach limit ammo --> możliwe , że źle napisałem nazwę

XIII wiek śmierć lub chwała }

Praetorians } te dwa tutuły to co innego niż CoH , inny system i tryb gry , ale też fajne strategie , tylko trzeba pograć , z pierwszej się możesz historii poduczyć :)

Company of Heroes 2 , fajna gierka , nie wiem czy zalicza się do tego co napisałeś , ale warto pograć choć trochę kosztuje

 

 

Jak to zaliczysz to pogadamy o następnych :)

Opublikowano

Age of empires III, Age of Mythology, Warcraft

"Kto pragnie pokoju, niech przygotowuje się do wojny"

-Vegetius

banner2.jpg

Opublikowano

 

Heroes 3, Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie 1 i 2

 

Opublikowano

Heroes 3, Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie 1 i 2

Heroes - można powiedzieć , że to jest strategia , ale gdzie ty tam masz jakąś destrukcje ?

Grałem we wszystkie częśći Władcy Pierścienia i strategią to bym tego nie nazwał .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...