Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

==== MoonCraft ==== PVP ==== 160 SLOTÓW ==== ItemShop 24h! ==== Autorska arena i pluginy! ==== LOSOWANIA VIP! ==== KODY NA FB! ==== EPIC MAP! =====


XawierStudio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tego lata... najlepszy serwer PvP w historii!

 

Walcz, zabijaj , zdobywaj cenne itemy!

 

post-917139-0-61269100-1376229475_thumb.png

 

IP: moon-craft.maxc.pl:5000

WWW: mooncraft.pl

Lista autorskich pluginów:

 

- EssentialsMC

- SklepyMC

- AntyCheatMC

- KsięgiMC

- Skript

- KasaMC

- KomendyMC

 

Na naszym serwerze znajdują sie specjalne 2 tablice do kupna/sprzedania itemów oraz ulepszenia ich na lepsze. Na całej mapie praktycznie są niesamowite skrzynie w których spotkacie dobre rzeczy które wam sie sprzydadzą do przeżycia jak najbardziej w ciężkich panujących warunkach na PvP. Ten serwer powstał tylko dla Graczy którzy nie używaja niedozwolonego oprogramowania czyli: Nodus , KillAura itd.

 

~ Po zabiciu twoje eq które dostałeś/aś na start odnawia się w niezwykły sposób. Jedynie jeśli posiadasz inne to ci się nie pojawi takie same jak miałeś/aś lecz te które dostałeś/aś na początek gry.

 

Wypisze tutaj dozwolone mody które nie zaszkodzą serwerowi w żaden sposób:

 

- OptiFine.

- Rei's MiniMap.

 

Te mody są dozwolone na naszym serwerze. Również dla nodusiaków mamy niespodzianke a raczej sprawdzarke przed którą żaden nodus się przed nami nie zakryje kłamstwem.

 

Serwer istnieje ponad rok a nadal jest prężnie opłacany. Jest to już III Edycja więc dlatego się tak staramy o zadowolenie wśród graczy.

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

 

 

 


Opublikowano

Widać ze administracja nie ogarnięta .. Bo chyba nawet wersji na 1.6.2 nie umiecie zmienić ;0

A i co do 1.6.3 to nie będzie takiej wersji. Ma wyjść 1.7 ale kiedy to jeszcze nie wiadomo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...