Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2]SurvivalGames/Prakour/Frakcje/Survival/Gracz VS Gracz/Zombie Vs Gracze!


kubiak11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MossyCraft

 

 

 

Serwer

 

 

 

Z myślą

 

 

 

O tobie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

info.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Adres IP:37.59.6.133:25003

Typ Serwera: Survival & Frakcje & SurvivalGames

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

PvP: Tak

Premium: Nie

Sloty: 20/Powiekszamy

Biala Lista: Nie

Nether: Tak

Status: 24/7!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pluginy.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pasek.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fractions

 

- to idealny plugin dla kumpli ze szkolnej ławy! Marzysz o tym żeby

 

razem ze znajomymi stworzyć jakąś "spółkę"/gildię? To właśnie plugin dla

 

Ciebie! Załóżcie gildie, stwórzcie swoją twierdzę i brońcie się z

 

całych sił. Bądź też atakujcie, zdobywajcie i przejmujcie nowe tereny!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kop.png

 

 

 

 

sv.png

 

 

pvp.png

 

 

 

team.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Własciciel : Mr_Daniel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vip.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak na każdym serwerze Minecraft - i u nas istnieją konta ze specjalnymi przywilejami - konta VIP.

 

 

 

 

Każda

 

kolejna ranga dostaje coraz więcej przywilejów.

 

 

 

 

 

 

VIP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak np. otrzymuje dostęp do komendy /fly reszta na serwerze.

 

 

 

 

A konto Super VIP wiele wiecej.Info na serwie; )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

782px-Teamspeak-Logo.svg_1-600x250.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na naszym serwerze będzie istnieć serwer TeamSpeak - każdy z graczy może ubiegać się o kanał dla swojej gildii bądź prywatny!

 

 

IP: s9.svoice.pl:8134

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dodatkowe.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Pewnie zastanawia was - dlaczego mielibyście wybrać nasz serwer?

 

 

 

 

Pytanie

 

dla czego nie? Jesteśmy otwarci na graczy, wysłuchamy każdego a

 

Administracja nie traktuje innych jak niższą klasę a jak swojego.

 

 

 

 

Jeśli chcesz się poczuć jak u siebie, to świetnie trafiłeś.

 

 

 

 

Łatwo dostać się do naszego grona a nawet awansować na kogoś więcej niż tylko gracza!

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponadto jesteśmy otwarci na innowacje - więc jeśli jakiś gracz ma jakiś pomysł to chętnie go Administracja przedyskutuje!

 

 

 

 

Jesteśmy nastawieni na profesjonalizm i rozbudowę naszego projektu a nie "fri itanz na spawnie"

 

 

 

 

Wszyscy

 

dokładamy wszelkich starań aby - Tobie jako graczowi grało się jak

 

najlepiej. Wciąż inwestujemy w lepszy sprzęt aby były jak najmniejsze

 

lagi.

 

 

 

 

 

 

Każdy z administracji nabrał sporo doświadczenia kierowaniem dość sporym serwerem na którym gra po 40-60 Osób

Opublikowano

-Na serwerze nowy drugi właściciel, eliteadmin, moderator.

-Po prawej stronie pisze ile jest online, ile zabileś ile dedłeś, money. I staty najwiecej killi :) Zapraszam Trwa Konkurs i będzie nowy! ZAPRASZAM

Opublikowano

-Nowości:

- Zabrano fly vip,svip i stałygracz.

-Zbudowano Parkour na spawnie ;)

-Zbudowano Warpownie.

-Zbudowano Park ;)

-Budujemy mojego skina.

-ZAPRASZAM!!

Opublikowano

Nie polecam serwera. Po 1. ortografia administracji na poziomie drugiej klasy (np.: w regulaminie było ,,uRZywaj'' zamiast ,,uŻywaj''. Po 2. prace + survival + frakcje. Co za kiepskie połączenie.

Opublikowano

-LAtek, a to było pisane z pośpiechem, a jeden błąd, aha myślisz, że ty taki dobry, a tak naprawde tylko jeden błąd znalazłeś. 2. Prace są tylko do tego, żeby można było kupować enchant na eq.

- Nowości się zbliżają!

-Dodano Ratusz można tam pisać problemy do administracji.

-Będzie otwarcie Areny gdzię będą skrzynie poukrywane. Zapraszam na otwarcie areny jutro o godzinie 20:00!!!!!

Opublikowano

@Ref Dodano plugin ktora pozwala na nowy crafting. Który robi głowe mr_daniel, gdy sie ją rozwali dostaje się prezent ! ZAPRASZAM!

//Edit Dodano areny 1vs1 budujemy ciagle areny!

Opublikowano

Nowości:

Dziś pobito rekord graczy online na serwerze 32 osoby online!

Wykupiliśmy serwer TeamSpeak3

Dodano 2 arene 1vs1.

Mamy zamiar zrobić Splegg lub Tf2.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...