Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2][120 Modów][80 slotów][Autorski launcher] Net4k Tech


WE*DIE*TOGEDER

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowe IP serwera - 46.29.21.137

Nowe IP serwera - 46.29.21.137

Nowe IP serwera - 46.29.21.137

 

nazwa.png Net4k Tech

ip.png W Launcherze

 

typ.png Survival + Mody

sloty.png 80

 

potwory.png Tak

zwierzeta.png Tak

 

pvp.png Tak

premium.png Nie

 

nether.png Tak

wl.png Nie

 

ekipa.pngNister ExtazikK CraxA 0_DeMoN_0

info.png

 

Blisko 120 ciekawych modyfikacji na jednym serwerze!

A między innymi:
DamageIndicators
Herblore
Jammy Furniture Mod
BetterStorage
AdditionalPipes
Advanced Machines
Backpack
Bibliocraft
BigReactors
Biomes O Plenty
Buildcraft
Chargepads
Chococraft
Computer Craft
Custom Mob Spawner
Diamond Meter
Dimensional Anchor
Dungeon Mobs
Electric Expansion
Extra Cells
Fluid Mechanics
Foresty
Greg Tech
Hats
Industial Craft 2
Liquid XP
Liquid Energy
Logistic Pipes
Lots of Food
Magic bee
Metallurgy
Mine Chem
Mine Factory
Advanced Solar Panels
Modular Power Suits
Nether Ores
Power Converters
Poject Red
Poject zuli
Rail Craft
Ruins
TF2 Dispenser, Teleporter
Thaumcraft
Thaumic Tinkerer
Thermal Expansion
Traincraft
Twilight Forest
Waila

 

 

Maszyna:
CPU: 2 x 3,80 GHz Intel Core i7-3930K Hexacore Hyper-Threading Technology
RAM: 10 GB DDR3 RAM 1333MHz
HDD: 15 GB Intel SSD 330 Series
200GB w RAID 1 SATA 6 Gb/s HDD (7200 rpm)

 

Bezpośredni download launchera bez rejestracji na stronie czy forum serwera!

Launcher

http://net4ktech.maxc.pl/downloads/Net4kLauncher.exe


SKAN

https://www.virustotal.com/pl/url/2738053155bf6277d268ff1edb99bfa0b3eeaca6a60bf4ec76ad79747505f72e/analysis/1375915571/

! Nowe adresy !

IP 46.29.21.137

TS3 178.255.44.53

Zapraszamy!

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

POWIEM TAK

bug buga pogadania

jak ktoś ogarnia w 100% wszystkie mody to wie co pisze

jednym modem mogę zlagować server drugim kopiować co wlezie jeszcze innym kraść wszystko co jest na cubie ( NAWET PRZY SPECJALNEJ OCHRONIE TERENU)

dlatego nie wbije i nie radze wbijać bo możecie zostać bez niczego po kilku dniach

a do admina pewnie się spytasz które mody są zbugowane ? wystarczysz poszukać troszkę po youtube bugów danego moda

rageguydajdiaxa.png

Opublikowano

Jeżeli ty wchodzisz na serwer tylko aby bugować itemy oraz okradać itemy to lepiej nie wchodz na serwer.

I nie mów głupot bo wczorajsze wszystkie problemy były zapisane i lagi były tylko przez solary, które zostaną naprawione.
Nie jest nam łatwo w 5 osób wytestować 120 modyfikacji czy nie ma żadnego buga niestety na to nic nie poradzimy i liczymy na pomoc graczy w zablokowaniu każdego glicza.

Opublikowano

Jeżeli ty wchodzisz na serwer tylko aby bugować itemy oraz okradać itemy to lepiej nie wchodz na serwer.

I nie mów głupot bo wczorajsze wszystkie problemy były zapisane i lagi były tylko przez solary, które zostaną naprawione.

Nie jest nam łatwo w 5 osób wytestować 120 modyfikacji czy nie ma żadnego buga niestety na to nic nie poradzimy i liczymy na pomoc graczy w zablokowaniu każdego glicza.

ihahacx ma całkowitą rację bug na bugu za pomocą prostych rzeczy da się rady zgrifować cuby a nawet klonować ity gj ......

signature.png

Opublikowano

Jakim prawem piszecie takie bzdury?
Na serwerze blokujemy wszystkie metody bugowania itemów, nie ma lagów, oraz serwer nie wywala co chwila z byle czego.
Każdy błąd zapisany w logach jest przez nistera elminowany! Oraz na bieżąco poznajemy błędy modów i je blokujemy.

 

Pozdrawiam i zapraszam do gry. <3

Opublikowano

Patrząc na komentarze mam dylemat czy wbijać czy nie...
IhaHACX - Jeden pisze że są bugi

WE*DIE*TOGEDER - Drugi żeby nie zwracać na to uwagi

Opublikowano

Akurat jego "ddos" guzik nam zrobił <3

Fakt że wywalało nam serwer ale to z winy hostowni którą zmienimy bo na tym się nie da pracować... :(

 

Zrobiliśmy głosowanie na forum serwera oraz na nim samym.

Zresetowaliśmy mapę ponieważ nasz generator zawiódł i generował dziwne "itemki" oraz kilka chunków dało ciała.

Przepraszamy i zapraszamy już niedługo na nowej, lepszej oraz STABILNIEJSZEJ maszynie będzie serwer :D

Opublikowano

Serwer fajny, całkiem dobrze dopracowany. Paleta modów umila grę. Niestety ma jedną wadę - chciwość właściciela/właścicieli. Żeby otrzymać cuboida (fakt faktem 100x100) trzeba uzbierać 500$ waluty gry. Niby nic, ale można to tylko zrobić sprzedając 64 Cobla za 0.18$ albo Diaxa za 0.45$. Co przekłada się na okło 2778 STACków Cobla co daje 177792 sztuk cobla lub 1111 Diaxów. O ile cobla nie brakuje o tyle diaxów jest bardzo niewiele. Stąd MOJE zdanie: Administracja nastawiona na zysk z VIPów.

58731_127467457302825_100001187146602_138450_4172064_n.jpg
Opublikowano

Nie tyle chciwość, co poziom trudności serwera <3

Myślę że jest łatwo bo są 2 sposoby, kupno VIPa lub zbieranie na własną rękę.

Cobble - jest do tego odpowiedni sprzęt z modów, dosyć tani który produkuje masę cobbla oraz diamond meter, dzięki któremu dosyć łatwo jest znaleźć diamenty na mapie twilight B)

Opublikowano

Ogólnie serwer mi się podoba poza tym cuboidem za epicką kasę ;P sam pomysł Cuboida za walutę gry jest ok, ale uważam, że zbyt trudno jest to zebrać mimo wszystko. A o jakiej maszynerii mówisz?

58731_127467457302825_100001187146602_138450_4172064_n.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...