Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ]4EVERCRAFT NOWA EDYCJA [MCMMO][FACTIONS][OTHERDROPS][SUPERVIP DLA 1 OSOBY!][START JUTRO O 15][[BORDER][SURVIVAL]


Arek1234567890

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na prawdę ciekawie się zapowiada . :)

Nie wypowiadaj się jak sam budujesz mapę te straszną mapę :D

 

No nic, zobaczymy co wyjdzie jak dla mnie marne szanse ;<

 

Pożyjemy zobaczymy..

 

Tylko pytanie kiedy nast. edycja ? jutro? za 2 dni?

NoNaMe

Opublikowano

Nie wypowiadaj się jak sam budujesz mapę te straszną mapę :D

 

No nic, zobaczymy co wyjdzie jak dla mnie marne szanse ;<

 

Pożyjemy zobaczymy..

 

Tylko pytanie kiedy nast. edycja ? jutro? za 2 dni?

Serwer wystartuje jutro o 15 .Marne szanse ok to tylko twoje zdanie

 

Piszcie gdy macie jakies pytania!

Opublikowano

Arek oczywiście nie staję po żadnej stronie ale to wygląda tak jakbyś po prostu serwa nie ogarniał. Serwer został stworzony przedwczoraj, a teraz jest tworzona trzecia mapa i pełno nowy reklam na MPC... Wszyscy pomagali serwerowi ,,na swój sposób'' ale i tak zdarzały się ,,błędy''. Oczywiście wszyscy zapominali i nic nie mówili... Ale z tą trzecią zmianą przesadziliście... Ja już niestety odchodzę, no ale życzę graczom przyjemnej gry... bez zmian map heh.

_s0.zmniejszacz.pl_pizap.com137651119529

Opublikowano

Już straciłem nadzieje. Arek, robimy zawody?!

o 15 startuje twój serwer i serwer który ja robię,

Zobaczymy który bd pierwszy full ?!

Twój ma 20 slot a u mnie jest 50:)

 

Zapowiedz już jutro rano!

NoNaMe

Opublikowano

Jestem Jasnowidzem i zgaduje! Pierwszy będzie pełen serwer Arka, a twój zapewne potem. Dlaczego? Dlatego, że twój dopiero będzie startował i masz o 30 slotów więcej. U Arka więcej osób grało i ma mniej slotów. Więc albo narobisz dużo reklam (na oczywiście różnych forach) albo będzie to czyste szczęście :P

 

 

Jestem po prostu realistą.

_s0.zmniejszacz.pl_pizap.com137651119529

Opublikowano

Myślę że od arka większość ludzi odeszła...

U nas serwer będzie bez komplikacji w 100% + mamy już gotowe forum oraz YouTubera 1,5k widzów 44k wyświetleń filmów..

i nie 30 slot tylko 50 ;)

A jak widzisz ta zapowiedz nie jest jakaś odlegiwana przez tłumy -...-

NoNaMe

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...