Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przedział wiekowy użytkowników MPCForum


Kacki

Przedział wiekowy użytkowników MPC  

227 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile macie lat?

    • Poni?ej 10
      5
    • 10 - 13
      12
    • 14 - 16
      73
    • 16 - 20
      113
    • 20 - 25
      18
    • Powy?ej 25
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Większość użytkowników na tym forum jest w przedziale wiekowym 13-16 lat , bynajmniej tak mi się zdaje ;)

 

Ja jako przykład mam 16 lat ;>

 

I wciąż nie odróżniasz "bynajmniej" od "przynajmniej" ;)

 

Jak już mówiłem - wiek to nie wszystko :D

YGsMv3q.jpg
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

20-25, aktualnie 20 za 2 miechy 21 ;-)

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

16-20

ale określanie średniej wieku dla całego forum nie ma sensu, bo więcej młodszych użytkowników znajdzie się w popularnych działach.

Opublikowano

pewnie 12-20, ale to duża rozbieżność : D

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.
 
1374609758-U346826.png
Opublikowano

Przecież jak ktoś jest 14-16 to gimb co nie?

 

 

 

Po pierwsze jest źle podzielone, jest:

14-16

16-20

 

Większość tych "mądrzejszych" zaznacza 16-20, bo nie wierzę w to żeby najwięcej ludzi było 16-20, nie po tylu spierdolonych psychicznie tematach.

 

1-8

8-10

11-12

13-15

15-17

18-20

20-22

22 i wyżej

 

tak to powinno być podzielone IMO

 

zwracasz mu uwagę, a sam źle podzieliłeś.

 

top. 20-25

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

14-16, jeżeli ktoś ma liczmy te 15 to i tak pisze że ma 16/17 bo jak wiadomo nie udowodnimy tego ;)

 

Ps. Skończone 18 :>

Opublikowano

Wiekszosc jest 14-18 , ale zachowują się jak 11 latki ;)

 

Mam 11, i nie zachowuje się, jak gimbus.

Jak można porównywać 14-letnią osobę do 11 latka...

ps. Ile ty masz lat?

Teraz nowa

:)

sygnays.png

Opublikowano

Ja mam 14 lat. ooo 2 osoby przyznały się że są mniej niż 10 ;) Serdecznie gratuluję tym osobom odwagi i moralności ;-)

Opublikowano

Ja mam 14 lat. ooo 2 osoby przyznały się że są mniej niż 10 ;) Serdecznie gratuluję tym osobom odwagi i moralności ;-)

Głosując w anonimowej ankiecie się do niczego nie przyznajesz.
76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...