Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przedział wiekowy użytkowników MPCForum


Kacki

Przedział wiekowy użytkowników MPC  

227 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile macie lat?

    • Poni?ej 10
      5
    • 10 - 13
      12
    • 14 - 16
      73
    • 16 - 20
      113
    • 20 - 25
      18
    • Powy?ej 25
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Tak z Ciekawości chcę się dowiedzieć jaki jest przedział wiekowy użytkowników MPC. Zapraszam do głosowania ;)

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

14-16.

Myślę że tak większość użytkowników na forum jest.

Oczywiście i są młodsi i starsi, ale 14-16 to jest ten przedział którego jest najwięcej na forum.

Opublikowano

W MC może być nawet poniżej 10 lat. Lecz większość obstawiam 14-16, 16-20. 25+ też będzie całkiem sporo, głównie admini.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

W MC może być nawet poniżej 10 lat. Lecz większość obstawiam 14-16, 16-20. 25+ też będzie całkiem sporo, głównie admini.

Ani sie warz krytykować forum minikrafta !!!111

 

@Topic:

10-13, to jest ten przedział, nie licząc wszystkich moderatorów. Z moderatorami, Gm'ami itd. 14-16 ;)

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

15. Jednak wiek to nie wszystko ;)

 

Przecież jak ktoś jest 14-16 to gimb co nie?

 

 

 

Po pierwsze jest źle podzielone, jest:

14-16

16-20

 

Większość tych "mądrzejszych" zaznacza 16-20, bo nie wierzę w to żeby najwięcej ludzi było 16-20, nie po tylu spierdolonych psychicznie tematach.

 

1-8

8-10

11-12

13-14

15-17

18-19

20-22

22 i wyżej

 

tak to powinno być podzielone IMO

 

 

zwracasz mu uwagę, a sam źle podzieliłeś.

 

top. 20-25

No racja, jak to pisałem to się śpieszyłem i nie czytałem posta drugi raz przed zatwierdzeniem, ale to i tak przykład jest.

Opublikowano

Moim zdaniem 14-18

Pewnie 14-16

Pytanie brzmi ile macie lat a wy nie dość że wypisujecie przedział to jeszcze nie jesteście pewni.
76561198001815076.png
Opublikowano

emmm zależy od tematu...
patrząc na niektóre tematy, wahałbym się między 3-4...


a tak serio to myślę że około 14-16.
Fakt jest sporo ludzi którzy są pełnoletni, ale nie oszukujmy się, aktywnych "pełnoletnich" jest dużo dużo mniej.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Większość użytkowników na tym forum jest w przedziale wiekowym 13-16 lat , bynajmniej tak mi się zdaje ;)

 

Ja jako przykład mam 16 lat ;>

nozxhu.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...